איזי - משובשת

משובשת

איזי

מילים ולחן: ארז "איזי" שרון עיבוד והפקה מוסיקאלית: אורי אבני
4/5

איזי מתייחס לבנות שהוא מכיר. קלישאות מוכרות. קלישאות לעיתים קרובות משרטטות מציאות במדויק. האם המשובשת של איזי היא ארכיטיפוס לישראלית המצויה. קצת מופרעת, חלולה, בלגניסטית, פוזאית. יש כאן הומור. יש סרקזם. טיפה סטירה. יש תיאטרון סולו טוב. יש גרוב בקצב האיטי. שפה אותנטית. יש הפקה שמעניקה לשיר פריכות. יש דברים טובים בהיפ הופ הזה. ארז שרון? חמישיה ראשונה בהיפ המקומי? אחרי השיר הזה – מכניס אותו לרשימת המועדפים שלי. נשמע ונראה אינטגרטיבי לז'אנר.
נ.ב. הקליפ פונקציונאלי, הולך עקב בצד אגודל אחרי הנרטיב והטקסט. עמית ימין שביים וערך הבין את הראש של איזי כולל ההומור והסרקזם.

משובשת איזה משובשת כל הבחורים אצלה תמיד נופלים ברשת מת לגשת אני מת לגשת שלחתי נשיקה שלחה לי אצבע משולשת
בית 1 כל הבנות עם האצבע למעלה כל מה שבא לה זה לשבור את הסקאלה תן לה בפולאו תן לה בדאלה שום דבר לא יספק אז מה הלאה הברמן פינק אז בדוק שעלה לה לה לא יעזור לך כמה תקרא לה אלופה בלהוציא לי ת'עיניים מבלה על יאכטות בשישי בצהריים מעלה לסטורי ממוצע כל שעתיים מה אכפת לי איפה את עושה ת'ציפורניים משובשת.. 
בית 2 אאאאני לא מכיר אף אחת בלי סטיות אלימות או סאדו מזוכיסטיות רודפות פרסום טרמפיסטיות ילדות מבית טוב אליטיסטיות "איזי שקול מילים כפרה בלי שטויות יש בחוץ המון בלגניסטיות" אני כולה מתאר את המצב ולא באתי להכעיס את כל הפמיניסטיות אף פעם לא תראה אותה אוכלת ת'מנה שלה לפני שהיא מצלמת את האוכל על הסבלנות שלה מגיע פרס על הסבלנות שלי מגיע נובל לא העזתי לשאול אותה למה דופקת פה פוזות של סופר מודל על קצות האצבעות גם כשמנשקת את הכותל פזמון והיא תקבל כל מה כל מה כל מה שהיא מבקשת מצטלמת עם גלשן בחוף אבל אף פעם לא גולשת איזה משובשת

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות