אלברט ג'וניור המונד צילום מרגלית חרסונסקי

אחת משעותיו הגדולות מאז הסטרוקס

אלברט המונד ג'וניור

בארבי ת"א
4.5/5

בהדרן הגיע Blue Skies מהאלבום Yours To Keep. אלברט המונד ג'וניור שר ללא להקה. השקט שאחרי הסערה. שיר להתאהב בקלות. זה הולך ככה:
There are things I could've told you/ There's a time and a place/ Where my words, would allow me/ To say what I want change
Don't let me know know as its happening/ Don't let me know what you said/ There are birds all around me/ There were flowers pressed to my face/ And in time you will forget me/ And I'll try and do the same.
אבל גיטריסט הסטרוקס, בנו של אלברט המונד האגדי, לא ממש הלך על שירים "שקטים". המונד הוא רוקר מאוד מגוון ומושפע, שמפעיל חבורה משומנת שמנגנת רוק ללא רחמים. האיש תזזיתי. קפץ פעמיים לתוך הקהל. הסטרוקס נמצאים ברקע, אבל הסיפור השלם הוא שילוב שירים מארבעת אלבומיו עד האחרון שבהם –  Francis Trouble. המונד בנה פאזל מסעיר.

לפני ההדרן המונד שר In Transit גם הוא מ – Yours To Keep. הטקסט הולך ככה:
Free from it all/ I'm not gonna change till I want to And I'm free it all/ I'm not gonna change till I want to
/ By the way she looked I should've calmed down/ I went too far/ Oh that's all I got to say

הבחור מתולתל השיער הוא אחד הגיטריסטים המודרניים האטרקטיביים של ז'אנר הרוק אינדי , וההופעה בבארבי היתה אחת משעותיו היפות כסולן, היודע להיעזר בחבורת גיטריסטים ליגת על, ובמתופף מעולה. אלברט המונד ג 'וניור הוא אמן רוק, שממשיך עם הצליל הקלאסי של Strokes, המוסיקה, שאפיינה את הגרוב של ניו יורק, העיר שבה גדל וחי. פרונטמן רוק במלוא מובן המילה
לקח לו כמה שירים עד שהקהל התעורר. ההיילייטים היו  Muted Beatings בהדרן ו –  Far Away Truths. המונד ג'וניור מצליח ליצור שילוב של ישן וחדש. רוח הסטרוקס, שנושבת בגבו, חוברת לאנרגיות רעננות עכשוויות.

צילום: מרגלית חרסונסקי

Holiday
Dvsl
Rude Customer
Set To Attack
Caught By Shadow
Strangers
Side Boob
St. Justice
Far Away Truths
Ffc
Rocky's Late Night
Harder Harder Harder
Screamer
Egas
Carnal Cruise
In Transit

צילום: מרגלית חרסונסקי

Blue Skies

In Transit

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות