ריטה ואליעד - אם ניגע

אם ניגע

ריטה ואליעד

מילים: ריטה לחן: אליעד נחום עיבוד והפקה מוסיקלית: נועם עקרבי ואליעד נחום
3.5/5

עזה כמוות האהבה, שורפת עד כלות הנשמה, יש בה אש של טירוף. ריטה נתנה לדמיונה להפליג לאזורי תשוקה פואטיים, שמפעילים את כל החושים. המתוק שבשפתיים, לחש הרוח, המגע השורף. היא עפה על מטאפורות של תאוות האהבה. מי שיגיד – מתאים לה, לא אתווכח איתו. מתאים גם מתאים. אלו האזורים שלה.  זוכרים את "כמו אש, אש על הפנים זה בא ושורף אותי מבפנים"?  
היא חוזרת לשם בדואט עם אליעד נחום, כוכב פופ תורן. במוסיקת פופ מיינסטרימית שנוגעת ברצון למגע. תרימו גבה: מה לה ולו? מצד שני מי חש  בפער הגילים? אם ריטה זקוקה לריענון/ קידום ע"י חבירה לזמר צעיר, היא כיוונה נכון.
בכל זאת שינוי: ריטה אינה רצה לפני השיר, אינה מאפילה על אלעד. מתפעמת באיפוק. זה אינו מגע שורף, אבל מגע רגש נעים הליכות. העיבוד הכניס את השניים לאזור אווירה ענוג מחניף בקצב רפטטיבי שמייצר כביכול מתח דרמטי שמוביל את השיר בבטחה אל רדיו הכביש הראשי.

את העבר בעיניי / את המוסקט שבשפתיי / הבל פי יחטוף אותך אלי / את עפעפיי אמשח בדבש/ אמתין לרוח שילחש / לא תוכל להתנגד אלי
אני צולל בתוך אש הטירוף / שביל הנפש אל הגוף / אני מחכה לך שתבואי איתי / אני נשרף, גם אם זה כל כך פשוט / איתך, זה לחיות או למות / אני מחכה לך שתבואי
אם ניגע, נישרף עד כלות הנשמה / אם ניגע, תימשך לאט הנשימה / סימנתי, סוממתי, אהבתי, נחטפתי, / ביקשתי לי אותך, שתבוא
את העבר בעינייך, /את המוסקט שבשפתייך / מבטי יחטוף אותך אליי / אני צולל בתוך אש הטירוף / איתך, זה לחיות או למות / אני מחכה לך שתבואי

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות