אנדראה בוצ'לי - Believe

אנדראה בוצ'לי Believe

איך הוא שר You'll Never Walk Alone

4.5/5

You'll Never Walk Alone, "לעולם לא תצעדי לבד" הוא שיר טעון רגש שנכתב על ידי צמד הכותבים רוג'רס והמרשטיין למחזמר "קרוסל", ואומץ כהמנון ע"י אוהדי קבוצת ליברפול עוד בשנות השישים. השיר הפך למעשה להמנונה של הקבוצה.
את השיר המפעים מבצע הטנור האיטלקי אנדראה בוצ'לי באלבומו החדש Believe, בביצוע נשמה גדול מן החיים. אנחנו לפני חג המולד 2020. העיתוי יותר מצפוי. לא טהרני האופרה ממתינים לאסופה כזו. בוצ'לי מייצג את מגמת הקרוס אובר בשנים האחרונות. זמר קרוסאובר הוא שמצליח למזג כמה ז'אנרים או סגנונות מוסיקה, מתקשה להיות מקובע לסגנון או סגנון ווקאלי מסוים,  ועם זאת שואף להיות ייחודי.
פעמים רבות זמר הקרוסאובר ירצה להתנסות בשניים-שלושה ז'אנרים שונים ולהשתמש בהשפעות אלה כדי ליצור סגנון משלו, לגשר על הפער בין הסגנונות המועדפים עליו, כדי להניח את הבסיס לסגנון שהוא לגמרי שלו. לשם כך הוא זקוק לקול ולנוכחות.
למישהו יש השגה על הקביעה: לאנדראה בוצ'לי יש אחד הקולות היפים ביותר על פני כדור הארץ. בוצ'לי ממשיך להגשים מסלול קרוס אובר של להיטי כל הזמנים מהפופ והקלאסי וגם נותן הזדמנות לאמנים אחרים בשיתופי פעולה מיוחדים. קול מעולה עדיין לא מספיק. הייתי מדרג אותו במקום שני אחרי נוכחות ואישיות.
באלבום גרסה ל"הללויה" של לאונרד כהן, , "גרטיה פלנה" – מהסרט החדש "פטימה" שזכה לשבחי הביקורת, שני דואטים עם המצו-סופרן ססיליה ברטולי, ו – ‘Amazing Grace’ עם זמרת הקאנטרי אליסון קראוס. לראשונה אנדראה בוצ'לי הקליט פרשנויות משלו ל'אווה מריה".

זמרי קרוס אובר

Andrea Bocelli – You'll Never Walk Alone

Andrea Bocelli – Hallelujah

Andrea Bocelli, Cecilia Bartoli – Pianissimo

Andrea Bocelli and Alison Krauss – Amazing Grace

Andrea Bocelli – Believe

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות