אסתר עופרים חוזרת להיכל התרבות ת"א

/5

הזמרת אסתר עופרים, תגיע לארץ להופעה יחידה בהיכל התרבות ב- 14.5.15. על עופרים, המתגוררת בהמבורג, מעולם לא מדברים במונחים של קאמבק. היא כבר על תקן הנצחית, כזו שלפעמים עוד מתגעגעים לקולה, לדיקציה הנכונה, לטיפול המעודן בטקסט, לפרשנות המיוחדת. זה נשאר בדם. אצלה זה גם לא עניין של התחדשות, כי היא לא תעשה סתם פופ או דאנס או משהו אחר.
הקריירה של אסתר עופרים, ילידת צפת 1941, נמשכת למעלה מחמישים שנה. לאורך דרכה לא זנחה את נכסי הקלאסיקה הישראלית, שירים כ – "היו לילות", "מה אומרות עינייך", "זמר נוגה", "לילה לילה", "שיר הנודד", וגם הרחיבה רפרטואר לשירי יוני רכטר, שם טוב לוי, ביטלס, לאונרד כהן. בתחילת שנות ה-70 עופרים חזרה לארץ להופעה בהיכל התרבות שהוקלטה והניבה את התקליט המצליח "אסתר עופרים בהיכל התרבות". מעל ארבעים שנה אחרי, היא סוגרת מעגל וחוזרת לאותו ההיכל במהדורתו המחודשת, נצחית כמו השירים אותם היא מבצעת, עם אותו קול פעמונים צלול שהזמן לא נגע בו.
כמו תמיד יוני רכטר הוא המעבד והמפיק המוסיקלי של הערב. אליו יצטרפו – יוסי לוי בגיטרה, גורי אגמון בכלי נשיפה, אילן סאלם בחליל, יוראי אורון בבס, איתמר דוארי בכלי הקשה. מחירי כרטיסים 204-400 ₪

וידיאו:
Bird On A Wire

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות