אקסל רוז, גאנז נ' רוזס אומר "לא" ל"היכל התהילה של הרוק".

/5

אקסל רוז Axl Rose , סולנה של להקת הרוק גאנז נ' רוזס Guns N' Roses , הודיע במכתב למנהלי מוזיאון היכל התהילה Rock and Roll Hall of Fame בארה"ב שהוא לא יגיע לטקס השנה (14.4) בקליבלנד, לרגל בחירת הלהקה להיות בין נבחריה הנצחיים.   אקסל לא רק סירב להזמנה להגיע: הוא החליט לוותר על הכבוד, ששמו יכלל בין הנבחרים.  
אקסל רוז ורובים ושושנים נמנים על האמנים שנבחרו להיכנס להיכל התהילה השנה ביניהם רד הוט צ'ילי פפרז, הביסטי בויז ודוונובן. במכתב ששלח רוז, הוא מסר כי עניין הבחירה העסיק אותו לאחרונה. להחלטה לסרב להיות בין האמנים של ההיכל הגיע אחרי בדיקה מקפת שערך שכללה אפילו שיחות עם נשיא ההיכל ומעריצי הלהקה.
ההחלטה סופית: תודה על הבחירה, הוא אינו רוצה להיות שם. הוא אפילו אינו רוצה שיכריזו על קבלתו להיכל שלא בפניו או להיות מיוצג ע"י מישהו. פשוט – נא למחוק אותי. אקסל מסר כי ההחלטה היא אישית בהחלט, לא נועדה לגנות, להשמיץ או להעליב מישהו.
ההערכה היא שיחסי איבה בינו ובין חברי הלהקה המקורית היא הסיבה המרכזית לסירוב. בהרכב הנוכחי של הלהקה – אינו נכלל אף לא אחד מההרכב המקורי, פרט כמובן לאקסל רוז עצמו. נמסר כי סלאש, הגיטריסט המיתולוגי של ההרכב המקורי יגיע לטקס. גם דאף קאגן צייץ בטוויטר שכוונתו להגיע.
• היכל התהילה של הרוק אנד רול Of Fame Rock and Roll Hall הוא מוזיאון וארגון שנמצא בקליבלנד, אוהיו. המוזיאון מתעד את ההיסטוריה של מוזיקת הרוק אנד רול. בתוך המוזיאון ניתן למצוא פריטים ומידע על להקות, זמרים, נגנים ואישים הקשורים במוסיקהת הרוק. שהשפיעו על מוזיקת הרוק. היכל התהילה נוסד בשנת 1983. על נבחריו הוא הוא מכריז החל מ-1986. בין האמנים שנבחרו באותה שנה להיכל היו אלביס פרסלי, צ'אק ברי, ריי צ'ארלס, באדי הולי, פאטס דומינו, ג'יימס בראון, ג'רי לי לואיס, סם קוק, ג'ון האמונד, סם פיליפס, ריצ'רד הקטן, רוברט ג'ונסון ועוד. מדי שנה מועמדים אמנים נוספים להיכנס להיכל, ומתוכם נבחרים כחמישה על סמך הצבעתם של מומחי רוק. בחירת אמן להיכל מחייבת פעילות של מעל ל-25 שנה מאז יציאת האלבום הראשון של האמן לאור. להיכל נבחרים גם מועמדים בקטגוריות נוספות מתחומים המלווים את תעשיית המוזיקה.

עוד על היכל התהילה של הרוק

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות