בייביפייס - Ruturn Of The Tender Lover

Return Of The Tender Lover

בייביפייס

הליקון
4/5

שובו של המאהב העדין. שובה של מוסיקה האולד סקול  Soul המסורתית הנשענת על קול טנור עשיר, מילות אהבה הכי בסיסיות, הרמוניות מלטפות, קצב מידטמפו במיטב המסורת.
אלבומו העשירי של  קני "בייביפייס" אדמונדס, אחת הדמויות האטרקטיביות בסצנת ה – R&B של העידן הזה, סינגר, סונגרייטר, סופרסטאר של אולפן ההקלטות, מפיק על, בעל חברת הקלטות, רב נגן שמנגן בכל שיר מהשירים באלבום כולל נגינת גיטרה מצוינת ב – Something Bout You.
בייביפייס עושה בדיוק את מה שהוא אוהב ורוצה לעשות בלי להתנצל: להחיות את מוסיקת הפופ-סול המסורתית, ז'אנר שאולי כבר נחשב R&b  adult-oriented, מכוון קהל מבוגר, מול אמן כמו The Weeknd, שפונה לאנשים צעירים. לפי בייביפייס לא חל עליו חוק התיישנות.
צעיר או מבוגר, בייביפייס הוא אמן אותנטי של הז'אנר. זהו חום בסיסי שטבוע בו, יסודות שעברו כמו בירושה מבת מדרשם של הגדולים כמו ג'קסון פייב, סטיבי וונדר וענקים אחרים. הגרוב קיים גם בהפקה המוסיקלית החל מהשיר הראשון “We’ve Got Love”,  גם  ב- “Exceptional” המעודן המזכיר את עבודותיו עם Boyz II Men.
בייביפייס אינו ממציא את גלגל ה – R&B  מחדש, אבל הוא הגיע לאלבום הזה טעון אנרגיות מחודשות. הכישרון קיים גם קיים אחרי ההפסקה הארוכה שלקח.

We've Got Love, Fight For Love, Exceptional, Walking On Air feat Debarge, I Want You feat After 7, Love and Devotion, Standing Ovation, Something Bout You, Our Love

וידיאו: We've Got Love

Babyface – Return Of The Tender Lover

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות