"גאנגנם סטייל" של Psy הנצפה ביותר ביוטיוב

/5

נשבר שיא חדש בפופ – לא במכירות דיסקים, לא במספר כרטיסים שנמכרו למופע אחד, לא ברווחי הופעות. גם ספר השיאים צריך לשנות דיסקט. ב-2012 – הוכתר היוטיוב סופית כמדד ההצלחה מס. 1.
והנה החדשה הטריה: "גאנגנם סטייל" Gangnam Style של סיי Psy עומד או-טו-טו לחלוף על פני "בייבי" של ג'סטין ביבר ולהיות הסרטון הנצפה ביותר ביוטיוב בכל הזמנים. הסנסציה הויראלית של הכוכב הדרום-קוריאני שהחלה להתפשט מתחילת השנה עם ריקוד הסוסים הידוע לשמצה – כבשה את הרשת. מדובר לא רק בדבר עצמו אלא במאות ואולי אלפי פרודיות על הסרטון. בעת כתיבת שורות אלו ל – "גאנגנם סטייל" 803.2 מיליון צפיות ביוטיוב, והוא עובר את Baby של ג'סטין ביבר שיצא לפני שנתיים וחצי וצבר 803 מיליון צפיות. סיי הגיע למספרים האלה ב-4 חודשים בלבד, והוא מתקדם בקצב של 11 מיליון צפיות ביום לעומת 1 מיליון בממוצע לביבר ביום. מילים פשוטות: הצלחת הוידאו המהירה ביותר בכל הזמנים. אם המומנטום הזה יימשך יקבע עד סוף השנה עוד שיא – סרטון ההוידאו הראשון שעובר את מיליארד הצפיות ביוטיוב.
לא רק במספר צפיות מדובר – אלא במספר הלייקים – גם כאן סיי הוא מנצח גדול עם למעלה מ-5 מיליון לייקים. גם לערוץ היוטיוב הרשמי שלו סיי נרשמו כמיליארד כניסות, אבל עדיין לא חלף על פני ביבר עם 3 מיליארד כניסות.
עשרת סרטוני הוידאו הנצפים ביותר.

1. Justin Bieber 'Baby' – 803.2 million
2. PSY 'Gangnam Style' – 803.2 million
3. Jennifer Lopez 'On the Floor' – 623.8 million
4. Eminem 'Love the Way You Lie' – 516.6 million
5. LMFAO 'Party Rock Anthem' – 502.4 million
6. Shakira 'Waka Waka (This Time for Africa)' – 500.6 million
7. Charlie bit my finger again! – 497.2 million
8. Lady Gaga 'Bad Romance' – 497 million
9. Michel Telo 'Ai Se Eu Te Pego' – 460.5 million
10. Eminem 'Not Afraid' – 375.2 million

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות