דה וויקנד The Highlights

דה וויקנד The Highlights

ידעו מתי להוציא את האוסף. הגרייטסט היטס מתלבש על חגיגת הסופרבול במהדורה הלהיטית הכי גדולה מבחינתו של דה וויקנד

4.5/5

ידעו מתי להוציא את האוסף. דה וויקנד The Highlights מתלבש על חגיגת הסופרבול במהדורה הלהיטית הכי גדולה מבחינתו של דה וויקנד. אבל רגע: בעידן הסטרימינג והמוסיקה הדיגיטלית אלבומי – הלהיטים הגדולים ביותר כבר אינם נפוצים כמו פעם. ההגיון אומר: מדוע לקנות אלבום כזה,  כאשר אתה יכול להזמין כל שיר  בסטרימינג – או אפילו להרכיב פלייליסט של המועדפים האישיים של האמן?
התשובה הפשוטה מסבירה את הוצאת האוסף: רבים  גילו את דה וויקנד באותו יום ראשון של תחרות הסופרבול (עד כמה שזה קשה להאמין) או קישרו את השירים המוכרים ללהיטיו. אז The Highlights היא נקודת התחלה נהדרת – וזו רק דוגמה אחת מדוע אלבומי הלהיטים הגדולים ביותר עדיין יכולים להיות הגיוניים בשנת 2021.
הסופרסטאר הקנדי מוציא בזמן הנכון את ההיילייטס 18 רצועות; 76 דקות. בואו לבלות: האוסף מלא במנגינות פופ / R & B קליטות. אקט המיסחור הוא חלק מן העניין: האוסף אינו ערוך ברצף כרונולוגי, ולכן הסינגל הראשון של וויקנד, "Wicked Games" מ -2012, קבור עמוק ברשימה (רצועה 16). האלבום מראה עד כמה פורה היבההוויקנד בעשור האחרון,  לא רק פורה אלא מצליח להפליא.
עורכי האלבום לא הלכו על סקירה מלאה או מקיפה,  אלא מציעים  מבחר שירים שביססו שליטה של דה וויקנד בערוצי הפופ / R & B ברשימות הבילבורד טופ 100. אלבום ההיילייטס הוא מבוא פנטסטי אחד למאזין המזדמן, לא למעריץ השקדן.

*** רגע, יש מי שזקוק להיכרות? דה וויקנד" הוא שם הבמה של בל טספיי Bel Tesfaye  בן 30, סינגר סונגרייטר קנדי, סגנון – ריתם אנד בלוז עכשווי. בסוף 2010 הוא העלה כמה שירים ליוטיוב תחת השם The Weeknd. אלבום האולפן הראשון שלו Kiss Land לא הצליח להכניס למעמד של סופרסטאר מיינסטרים, והוא נשאר באזורי האנדרגראונד של הר-נ-ב.  כל זה משתנה עם Beauty Behind The Madness.
הלהיט אחרון שלו “Blinding Lights”  נכנס לרשימת השירים הטובים ביותר לשנת 2020.  האלבום After Hours הוא אלבום השנה לפי בחירת אלפי אתרים ומגזינים.  למרות זאת דה וויקנד לא קיבל מועמדות לגראמי. הוא לא נשאר חייב, כשהשתלח באקדמיה להקלטות, כשנחשפה רשימת המועמדים.
דה וויקנד צחק אחרון: האלבום הוא אלבום השנה ברוב מדינות העולם, והוא כיכב במופע המחצית של סופרבול בטמפה, שהוא אחד האירועים הנצפים ביותר והופעה נחשקת על ידי אמני מוסיקה רבים.

דה וויקנד פייסבוק

דה וויקנד: The Highlights השירים

 1. Save Your Tears
 2. Blinding Lights
 3. In Your Eyes
 4. Can’t Feel My Face
 5. I Feel It Coming [ft. Daft Punk]
 6. Starboy [ft. Daft Punk]
 7. Pray for Me [w/ Kendrick Lamar]
 8. Heartless
 9. Often
 10. The Hills
 11. Call Out My Name
 12. Die for You
 13. Earned It (Fifty Shades of Grey)
 14. Love Me Harder [w/ Ariana Grande]
 15. Acquainted
 16. Wicked Games
 17. The Morning
 18. After Hours

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות