אילז - Eels The Deconstruction

The Deconstruction

אילז

4.5/5

מארק אוליבר אוורט בן ה -54 כינה את האלבום "פרויקט של שיפור עצמי", שבמהלכו התחתן, התגרש ונולד לו בן. בראיון הוא הסביר כי המוטו של The Deconstruction (*)הוא "החיים הם תנועה מתמדת". "אנחנו מבלים את רוב חיינו בבניית הגנות וקירות סביבנו", הוסיף אוורט. "פשוט חשבתי,'מה מתחת לכל זה? מה יקרה אם נקרע את ההגנות האלה?"
אוליבר אוורט המכונה E – הוא "האילז",  להקת רוק אלטרנטיבי אמריקנית שהוקמה ב-1995, וחבריה התפזרו במשך השנים. אוורט נשאר היוצר והבסיס. גם את האלבום החדש הפיק כמעט כולו בכוחות עצמו.
אין בעיה לצטט עצמי מביקורת קודמת לפני חמש שנים על ה-אילז שפתחה במילים: האם זהו האלבום הוא הטוב ביותר של ה – Eels ? רק מי ששמע את אחת עשרה אלבומיהם יכול להעיד. גם אז לא ברור אם הוא מסוגל לדייק. אבל אין לי בעיה להצטרף.
אוורט נוקט בדרך כלל גישה חיובית לעולם. "היתה לי תחושה מוקדמת / שהכל הולך להיות בסדר … זה לא המשקל שאתה נושא / זה איך שאתה נושא את זה / אנחנו יכולים לעבור כל דבר" הוא שר למאהבת בקולו המתכוון ב – Premonition.
הכשרון של אוורט ליצור מנגינות מופלאות, עיבודים פונקציונאליים מעודכנים והשירה המשדרת פיכחון ויושר אמיתי ישאירu אתכם צמודים לאלבום לאורך 15 השירים. אוורט משייט על פני שדות מוסיקליים רבים ב – Deconstruction. האלבום הוא מעין רכבת הרים מוסיקלית ופילוסופית, שיש לעלות עליה ולעשות כמה סיבובים כדי לחזור לסיבוב נוסף.

Deconstruction – גישה פרשנית בניתוח טקסטים השוללת משמעות אובייקטיבית אחת ומשאירה את הטקסט פתוח ללא הגבלה לפירושים סובייקטיביים ויצירתיים.

01 the deconstruction
02 bone dry
03 the quandary
04 premonition
05 rusty pipes
06 the epiphany
07 today is the day
08 sweet scorched earth
09 coming back
10 be hurt
11 you are the shining light
12 there i said it
13 archie goodnight
14 the unanswerable
15 in our cathedral

Eels The Deconstruction

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות