ההופעה הוירטואלית 'סטודיו 2054' של דואה ליפה

ההופעה הוירטואלית 'סטודיו 2054' של דואה ליפה שברה שיא בשידור livestream בעולם

חמישה מיליון צופים הזמינו את מופע הלייבסטרים של ליפה

/5

ההופעה הוירטואלית 'סטודיו 2054' של דואה ליפה שברה שיא בשידור livestream בעולם. צפו בה בעת ובעונה אחת 5 מיליון צופים. מתוכם למעלה מ- 1.9 מיליון כניסות ייחודיות מסין, 95,000 מהודו ו- 263,264 כרטיסים שנמכרו בפלטפורמות הכרטוס העולמי הרגיל. האירוע משובץ הכוכבים כלל הופעות אורח של מיילי סיירוס, אלטון ג'ון, קיילי מינוג, FKA Twigs ועוד.
ליפה: "אני מתרגשת להודיע שב"סטודיו 2054" צפו מעל 5 מיליון צופים ברחבי העולם ביום שישי בערב "תודה רבה לכולמי שבתחבר!!"
בשל הביקוש הרב, השידור החי של ליפה ימשיך להיות זמין עדיום ראשון, 6 בדצמבר. מיר הכרטיס 7.50 ליש"ט.
אין ספק: ליפה הוכיחה כי גם בתקופה זו של השבתת ההופעות החיות בגלל המגיפה, שידור של מופע livestream הוא פתרון נפלא להנגיש מוסיקה בשידור חי לכמות עצומה של צופים. התנאי: ההפעות  צריכות להיות  אטרקטיביות כדי לגרום לצופים לשלם עבר כרטיס למופע טלוויזיוני חי. לדואה היה חשוב ליצור מופע החורג מגבולות המופעים או מופעי הסטרימינג הרגילים, והיא יותר מאשר משיגה זאת עם "סטודיו 2054".
חמישה מיליון צופים הזמינו את מופע הלייבסטרים של ליפה, אך מספר הצופים האמיתי קרוב יותר לעשרה מיליון, מאחר שהמון משפחות צפו יחד באחת מכוכבות הפופ הגדולות כיום בעולם.
מה אמרה הביקורת? הנה קטע מאחת: "לקונצרט הראשון שלה בשידור חי, ליפה בנתה מציאות וירטואלית חלופית – כזו שבה אתה להרגיש כמו מסע מלהיב בחללים מתחלפים, בפסקול מושלם שמשלים את ההרפתקאה הלילית. סטודיו 2054 הוא ארץ פלאות אסתטית של ניאון ונצנצים וביצועים שמעלים אותו ממקום יפה לגן עדן של הפופ".

דואה ליפה – Future Nostalgia ביקורת

Dua Lipa & Kylie Minogue – Studio 2054


דואה ליפה האתר

Dua Lipa’s ‘Studio 2054’ virtual gig breaks global livestream record

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות