היוצרת-זמרת האמריקנית קט פאאור מגיעה

/5

קט פאואר, Cat Power, יוצרת-זמרת האינדי המיוחדת תגיע לפה בתחילת החודש הבא (12.2) להופעה אחת ברידינג 3.
בשמה המלא היא שרלין מארי מרשל, ילידת 1972, אטלנטה ג'ורג'יה, 8 אלבומים בעשרים שנות קריירה ועוד שני אלבומי EP. שניים מאלבומי הסולו שלה Myra Kee ו-Dear Sir הקליטה באמצע התשעים בשיתוף מתופף להקת Sonic Youth, סטיב שלי, אלבומים אלה נחשבו נסיוניים ולא ממוקדים, אך הביאו להחתמתה בחברת התקליטים Matador Records, שבעזרתה הפיקה את האלבום השלישי שלה, What Would The Community Think בשנת 1996 – אשר היה הרבה יותר מפוקס. ב – 2003 הוציאה את אלבומה השישי – You Are Free, שנחשב אלבום אינדי-רוק מצוין, שחיבר אותה עם אמנים שונים לצורך שיתופי פעולה.
מבין שיתופי הפעולה המפורסמים – הקלטת השיר Revelations עם יוקו אונו, אשר הופיע באלבומה של אונו Yes, I'm a Witch. בתחילת 2008 שיתפה פעולה עם Beck ועם מריאן פיית'פול, ובשנת 2009 הופיעה כאורחת באלבומו של אדי וודר- Ukulele Songs.
מראה הנאו-גראנג' שלה קידם אותה בתחום עיצוב האופנה ב202 – שיתפה פעולה עם מעצב העל מארק ג'ייקובס והצטלמה למספר מגזיני אופנה שונים. ב-2006 הפכה להיות הדוברת של ליין התכשיטים של בית האופנה שאנל, לאחר שהמעצב האגדי קארל לאגרפלד ראה אותה מעשנת סיגריה מחוץ למלון מרסר בניו יורק.

הופעותיה של קאט פאוור ידועות בשל אופיין הבלתי-מלוטש, עם שירים שמתחילים ונגמרים בצורה לא ברורה, או משתלבים זה בזה.

12.2.2012 – רידינג 3

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות