המופע האחרון של טום פטי ושוברי הלבבות

המופע האחרון של טום פטי ושוברי הלבבות

כמה מהלילות המזעזעים ביותר במוזיקה הם אלה שנראים הכי נורמליים

/5

כמה מהלילות המזעזעים ביותר במוזיקה הם אלה שנראים הכי נורמליים. אף אחד מהנוכחים בקהל לא הבין את החשיבות ההיסטורית של המופע הזה. זה היה המופע האחרון של טום פטי ושוברי הלבבות. טום פטי ניגן שלושה לילות בהוליווד בול כדי לסגור את סיבוב ההופעות שלו לציון 40 שנות הופעה.  כל הכרטיסים נמכרו חודשים לפני החבורה ניגנה שילוב של שירים לצד הקלאסיקות הסטנדרטיות.
מי האמין  כי ההופעה בהוליווד בול ב-25.9.2017 תהיה האחרונה בחייו. פטי, מהזמרים האגדתיים ברוק מת במה שהוגר "תאונה" מנטילת יתר. ההופעה האחרונה היתה מהטובות בדרכו המוזיקלית, אם לא הטובה שבהן. הבאזז אחרי ביצוע "נערה אמריקאית" הוכיח שהלהקה הייתה עדיין במצב מעולה ושיש לה פוטנציאל להרבה שנים נהדרות.
טום פטי, מענקי הרוק-קאנטרי האמריקני, המוסיקאי והזמר, שמת בגיל 66, היה חלק בלתי נפרד מלהקת "שוברי הלבבות" Heartbreakers מאז שנות השבעים, הוציא עשרות שירים, ביניהם להיטים כ – I Won’t Back Down ו – American Girl כמו גם Free Falling ו – Learning To Fly. המוסיקה של פטי משלבת אלמנטים עממיים של קאנטרי עם רוק.
בתקופה מסוימת הוא השתייך ללהקת הווילבורז הנודדים,  Traveling Wilburys הרכב צמרת אליו חברו רוי אורביסון, ג'ורג' האריסון וג'ף ליין, הרכב שהוציא 2 אלבומיםהוא היה משתף פעולה ממדרגה ראשונה – הקליט דואט עם סטיווי ניקס שנקרא Stop Draggin' My Heart Around, הופיע לצד בוב דילן והגרייטפול דד.  פטי הוכנס להיכל התהילה של הרוקנרול בארה"ב בשנת 2002.
פטי ניסה גם קריירת סולו ללא להקתו, אבל ב-2014 חזר והוציא אלבום משותף עם ה- Heartbreakers. הוא אמר אז: "הגעתי למסקנה שכל מה שאני יכול להציע כאמן סולו, אני יכול עשות טוב יותר עם הלהקה".
פטי ולהקתו יצאו באפריל 2017 לסיבוב הופעות שציין 40 שנה לשיתוף פעולה, שהסתיים בהוליווד בול. בראיון למגזין הרולינג סטון, שיער פטי, כי זה סיבוב ההפועות האחרון שלו. "אנחנו כבר בסוף שנות השישים שלנו. יש לי נכדה, שאני רוצה לראות אותה יותר. אני לא רוצה לבלות את שארית חיי בהופעות"

טום פטי – אולד סקול רוקר

טום פטי המופע האחרון בהוליווד בול 25.9.2017

האתר של טום פטי

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות