הסקורפיונס חוזרים ביולי

/5

הסקורפיונס, הרכב הרוק הגרמני, המתמחה בלייט מטאל,  יגיע ביולי לחגוג 50 שנות פעילות (14.7 "היכל מנורה מבטחים") בערב של כל הלהיטים הגדולים, ביניהם Still Loving You, Send Me An Angel, Tease Me Please Me, Rock Me Like Hurricane  וכמובן הסמל המסחרי של החבורה מאז נפיל חומת ברלין ב-1991 – Wind Of Change.
אחרי חמישה עשורים השמש עדיין לא שוקעת עליהם, וכן, יש כבר מה לספר לנכדים. כמובן מתבקשת השאלה – מה הרצפט לשרידותה של להקת רוק משך 50 שנה. קלאוס מיינה, סולנה בכובע הברט הנצחי, מאמין כי בשורה התחתונה – זוהי החברות בין חברי הלהקה. גם אחרי שינויים פרסונליים, תמיד דאגו לבחור נגנים שאיתם ניתן לתקשר על הצד הטוב ביותר, משהו שהוא חזק אפילו מההיבט המקצועי.
במשך כשנה וחצי התלוותה לסקורפיונס הבימאית קטיה פון גרנייה, לסיבוב הופעות, שאמור להיות סיבוב הופעות הפרידה שלהם. הסרט הדוקומנטרי שנוצר, מתעד את הלהקה בהופעותיה מבנקוק ועד מוסקבה, וגם מתאר את בשלבים שהובילו להחלטה של הסקורפיונס לגנוז את תוכנית הפרישה שלהם, ובמקום זאת לציין את חגיגות 50 שנות הפעילות בסיבוב הופעות עולמי חדש, אלבום חדש "Return to Forever"  ובסרט הדוקומנטרי  "Forever and a Day"  שייצא לאקרנים בנובמבר 2016 בארה"ב.

הסקורפיונס – הופעה באצטדיון בלומפילד 2005

וידיאו: Wind Of Change

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות