הראל סקעת - את לי הכל

את לי הכל

הראל סקעת

מילים: ניר פייבל לחן: מורן דוד עיבוד והפקה מוסיקלית: עידו אוחיון
3.5/5

סביר להניח, שמפיקי הסרט "גאלס קונטקט" לא פרסמו מודעה בנוסח "מבוקש זמר רגש לשיר אהבה בסרט חדש". הבחירה בהראל סקעת הייתה טבעית, אולי אף אוטומטית.  בשיעור "שירי אהבה" בסדנת לכתיבה יוצרת, השיר הזה היה עובר בקושי. תכתוב משהו מקורי יותר, הייתי אומר לתלמיד. כשהייתי שומע את הביצוע הסופי, הייתי בכל זאת עושה V, כפי שעשו מפיקי הסרט. הבלדה הרומנטית היא האמא והאבא של המיינסטרים פופ. נטו רגש.  משפט כמו "יש לי הכל את לי הכל" לא דורש יותר מהטון המתכוון הזה. העיבוד וההפקה עטפו השתתפו בתוגת הזמר המתרגש, מתוך תובנה שרגש שרץ לפני השיר יקדם את המטרה.

איך תמיד אמרו לכל דבר יש זמן/ משפטים גדולים בתוך עולם קטן/ איך כל מה שעברתי עד לכאן/ פתאום כשאת הגעת הכל נהיה מובן
לא הייתי מושלם/ עמדתי שבור מול העולם/ ודווקא אז הגעת/ זו את מבין כולם
שלא צריכה לדבר/ הבנתי שאת כל מה שחסר/ אנ'לא רוצה יותר, אנ'לא צריך יותר
רק/ תבטיחי לי שככה נשאר/ כאילו לא עובר הזמן, לא ממהר/ גם אם המציאות מולנו תשתנה/ בנו לא יגע דבר לא ישנה
לא הייתי מושלם/ עמדתי שבור מול העולם/ ודווקא אז הגעת/ זו את מבין כולם/ שלא צריכה לדבר/ הבנתי שאת כל מה שחסר/ אנ'לא צריך יותר, אנ'לא רוצה יותר/ יש לי הכל… את לי הכל…

*** "גלאס קונטקט" בבמויו של אסף קורמן (תסריט: שירלי מושיוף) מספר את סיפורו של יונתן, שאחרי מלחמות בכוחות הרע, מקבל הצעה חד פעמית לעבור לעולם שכולו כיף – עולם שבו כל אחד חופשי לעשות מה בראש שלו. כשהוא מגיע לשם, לא ברור אם הגיע לגן עדן או לגיהנום. דני וחבורת גאלס יוצאים להצילו. האם ייכנע לפיתוי או יחזור הביתה?

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות