חי סבג - חוזר להתחלה

חוזר להתחלה

חי סבג

מילים: כפיר עזרן לחן: טל שיון עיבוד: טל קרסנטי
4.5/5

לפי שיר האהבה המיוסרת, חי סבג חי בסרט. הוא מדמיין מצד אחד "סרט שחוזר להתחלה" כדי להתחיל מחדש מערכת יחסים שהוא חושק בה. מצד שני הסרט הזה כנראה לא יסתיים טוב. הוא הרי יודע שהסוף עצוב. שהוא לא יכול להשפיע. שהתסריט כבר כתוב.
הטקסט הלא שגרתי עולה על הדרך הראשית במנגינה ובקצב שלוקחים לנסיעה מענגת, זרימה יפה. חי סבג שר בטון מלנכולי לייט, משדר את תחושת הגעגוע והצער בשירה מבוקרת, לא זועק ולא מתבכיין, אלא שר בפשטות כובשת, בעיבוד פונקציונאלי תומך ומשדרג. מסוג השירים שאומר: מיינסטרים – לא מילה גסה.

כבר כמה שבועות /אני חושב אם לחכות / ולא נרדם / בגללך או סתם תירוץ / יצאתי שוב לרוץ / בשדה מוכר 
נסענו על אותו נתיב / וכמה תמרורים סימנו לי לעצור / כיביתי את הזיכרונות קיוויתי לא לראות שוב 
את סוף הדרך 
אז אם את עוד ערה כמו שאת רגילה / מולך בטלוויזיה סרט שחוזר להתחלה / אולי זה התסריט שלנו / ואם הסוף עצוב רק תדעי שלא יכולתי להשפיע זה כתוב / ואם בכלל את עוד לבד בבית את מקפלת מגבות / או מסדרת מחשבות, תנסי / לשנות את המחר / תחבקי אותי כבר קר ,ותשאלי 
איך עבר עליי היום / או לפחות חצי שלום כזה מאולץ / רציתי קצת להיות לבד / ולא לראות פה אף אחד / חוץ ממך 
אז אם את עוד ערה כמו שאת רגילה / מולך בטלוויזיה סרט שחוזר להתחלה / אולי זה התסריט שלנו / ואם הסוף עצוב רק תדעי שלא יכולתי להשפיע זה כתוב / ואם בכלל את עוד לבד בבית 
אז אם את עוד ערה כמו שאת רגילה / מולך בטלוויזיה סרט שחוזר להתחלה / אולי זה התסריט שלנו / ואם הסוף עצוב רק תדעי שלא יכולתי להשפיע זה כתוב / ואם בכלל את לא לבד בבית?

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות