חוליו איגלסיאס חוזר

/5

שנתיים אחרי ההופעה שלו (ספטמבר 2009) בהיכל נוקיה, חוזר חוליו איגלסיאס להופעה אחת ב-12.12.2011 – גם היא בנוקיה, במסגרת סיבוב הופעות עולמי חדש בו הוא מבצע את מיטב שירי האהבה הגדולים שלו מכל הזמנים – The Graetest Love Songs Of All Times.
זוהי הופעתו השלישית של איגלסיאס בישראל. הראשונה התקיימה ב- 1998, גם היא בהיכל נוקיה ביד-אליהו תל-אביב.
איגלסיאס מחזיק בנתונים מרשימים: לאורך הקריירה הזוהרת שלו, מכר למעלה מ-250 מיליון אלבומים והשיג יותר מ-2,600 תקליטי פלטינה וזהב. מבדיקה שערכו מעריציו, מתברר כי בכל 30 שניות משדרים שיר משלו באחת מתחנות הרדיו אי-שם בעולם. הוא מופיע עם להקתו באין ספור קונצרטים בכל רחבי העולם.
חוליו הגיע אל עולם המוסיקה במקרה. יליד מדריד, כיום בן 69, היה שוער קבוצת הנוער של ריאל מדריד וקיווה להיות כדורגלן מקצועי. בגיל 20, בליל ה-22 לספטמבר 1962, עבר תאונת דרכים חמורה, ובעקבותיה נשאר חצי-משותק למשך יותר משנה וחצי. הסבירות שאי-פעם ילך עוד, הייתה נמוכה ביותר. האח אשר טיפל בו העניק לו גיטרה. חוליו בילה שעות ארוכות בשמיעת רדיו ובכתיבת שירה. הוא הלחין חרוזים עצובים, רומנטיים על רקע מצבו. אז לא העלה בדעתו שיהיה אי פעם זמר. הוא החל לשיר כדי לעבור את רגעי העצב על הפיכתו מספורטאי מצליח לנכה במיטתו. לאט למד לנגן בגיטרה – במידה מספקת להפוך את השורות שכתב לשירים. השאר – היסטוריה.
חוליו יגיע לכאן בליווי 30 אנשי צוות. מחירי הכרטיסים ינועו בין 350 (יציע) ל-990 שקל במתחם ה-vip.

על הופעתו של איגלסיאס בספטמבר 2009

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות