דודו אהרון

טרמינל 3

דודו אהרון

מילים: דודו אהרון ואבי אוחיון לחן: דודו אהרון, אבי אוחיון ואסף צרויה עיבוד והפקה מוסיקלית: יעקב למאי
2.5/5

פה לא איסטנבול. שר דודו אהרון. כאן מותר הכל בלי גבול. האם ירד מהטיסה של השוקולד? מה פתאום? בשביל דודו אהרון, הכל סבבה. שמח. תופסים ראש בטרמינל 3, אהבה בטירוף, רק לחגוג. זה לא חייב להיות באוויר. גם סירה ובגד ים יכולים לבוא בחשבון כולל אלכוהול. וגם לחלום בספרדית, תודה לשלמה יידוב על המשפט.
מצהלות ראש קטן לעם שממשיך לחגוג בטרמינל 3. זה הראש של דודו אהרון. מבחינתו, לא קורה כאן דבר. שבועיים לבחירות, והחגיגה מבחינתו נמשכת. מצוקת הדיור, אנשים רעבים. מה פתאום? מתוקה אוי כמה את יפה, הירח ממול. לטוס גבוה לדרום אמריקה. זה הראש. תעשיית הז'אנר מפעילה מכונות כדי לברוח רחוק. תנו לו בכפיים, ברגליים, בקצות הציפורניים. הערכה שלי: העם החוגג עולה על הטיסה שלו עם הרבה שוקולד. אני לוקח טיסה אחרת.

בואי נטוס לחו”ל צריך טיול/ תגידי מה את אומרת/ טרמינל 3 תופסים כבר ראש/ מי צריך פה רכבת/ כן אני רוצה ואת רוצה/ לטוס גבוה דרום אמריקה, אוי אמריקה // מתוקה אוי כמה את יפה/ הירח כאן ממול/ תביני פה לא איסטנבול / כאן מותר הכל בלי גבול/ כמה את עושה טוב בנשמה/ אחחח איזו אהבה/ הלילה מחייך כשאת איתי/ כתוב לי על המצח שאני/ מאוהב בך בטירוף/ ולא ולא עשית כישוף, מתוקה//  בואי ניקח סירה ובגד ים/ נשוט מעבר לאופק/ נזרק בחול עם אלכוהול/ בחיי עלה לי הדופק/ כן אני רוצה ואת רוצה/ לחלום בספרדית

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות