שחר סוויסה - יללת גברים

יללת הגברים

שחר סוויסה

מילים ולחן: שחר סוויסה עיבודים והפקה מוסיקלית: טל מטמור
4/5

שחר סוויסה מעביר להילוך חמישי. אינו מאט בסיבובים. הוא אינו מתרסק כי יש לו הומור. הומור הוא יתרון. דרך ההיא ששברה לו הלב, הוא מציג תמונת החאפלה הלאומית בה אנו חיים. הולכים שולל אחרי רבנים, אמונות תפלות, ושרלטני ניבוי העתיד.
יש כאן כאלו דרמה גדולה, אבל בקלות מכבים שריפה, חוזרים לאמא, לשכונה, לאהובה. הסָמָטוֹחָה של סוויסה היא הסיפור. מעורב מזרחי עם היפ והופ, גרוב פאנקי ודאנס. מכניסים קמצוץ מרוקאית כחלק מהקונטקסט. מוסיפים  כל כלי רלוונטי – סאז, כינור, דרבוקה וקולולוש ושלל קולות במקהלה. שיר מאוד ישראלי שיתדלק כל התכנסות באוקטן גבוה. אל תצננו ההתלהבות, אבל קחו  בחשבון שהשכנים עלולים להתקשר למשטרה.

הלכתי לרב, ביקשתי עזרה ,אמר לי תקרא תהילים. תנשק ת'מזוזה , תישן עם קציצה, תטבול  גם חמש פעמים,/ קניתי ברכה , חפפתי עם שום, ישנתי אצל חברים ,/ אך היא לא חזרה , כלום לא עזר ,עדין מרגיש פרפרים.תתקשרו למשטרה היא שברה לי את הלב ,/ שמישהו יזעיק עזרה אני כמו זאב בודד  אוווווווווווו
אני חוזר הביתה , חוזר לאימא ,/ חוזר הלילה לחברה בשכונה, / חוזר הביתה , חוזר לאימא , / חוזר הלילה אליך אהובה
הלכתי אחת קוראת בקפה אמרה גם תפתח בקלפים,/ הפכה את הכוס ,אמרה אין מנוס , חייב להמשיך חיים, / זאת לא אהבה, לא סתם היא עזבה, זאת אחת שטורפת גברים ,/ ואם רק תרצה שלך היא תהיה רק תוסיף עוד 200 שקלים.
תתקשרו למשטרה היא שברה לי את הלב ,/ שמישהו יזעיק עזרה אני כמו זאב בודד אווווווווווו
אני חוזר הביתה , חוזר לאימא ,/ חוזר הלילה לחברה בשכונה, / חוזר הביתה , חוזר לאימא , / חוזר הלילה אליך אהובה
אז'י  להינה אז'י להינה , מאז שהלכת נשארתי עם רבינה, / סגרתי אולם כבר לחינה, הזמנתי את  דויד את מחלוף את רינה,/ למה ברחת לי למה, מה כבר עשיתי מאמא, / שינית לי את הקרמה, חולה לך על הטרמה./ אבל לא נורא כפרה כל וואחד ומז"אלו, / את הלב ריסקת לי אף אחד לא קל לו, / איפה תמצאי כמוני גבר שאכפת לו, / הנה הנה הוא בא מי ?? תחמזא"לו./ וואלו צוחקים ירז"אלי , כשאת לא איתי לא קל לי, / חאלס ניגונים עישונים בוב מארלי, / חאלאס דעווין כמו פונזי על הארלי ./ די מאמי תחזרי אליי ,עד הסוף איתך ודיי,/ כמו מלאך נפלת עלי, אני גבר מרוקאיי….
אני חוזר הביתה , חוזר לאימא ,/ חוזר הלילה לחברה בשכונה, / חוזר הביתה , חוזר לאימא , / חוזר הלילה אליך אהובה

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות