פורטיסחרוף-צילום-מרגלית-חרסונסקי

יש קץ לקורונה

פורטיסחרוף

/5

יש לכם כרטיסים לפורטיסחרוף ב-20-21 במאי ברעננה?תעדכנו תאריכים: 16-17.9. אפשר להוסיף גם את בריכת השולטן ירושלים – 24.9. אגב, שתי ההופעות ברעננה – סולדאאוט.
"פורטיסחרוף" נמצאים כבר מזמן באגף המיתולוגי של הרוק הישראלי. איש קרח, דמוי קוז'אק, ואיש גבוה בשיער לבן מבהיק ירימו את האמפיפארקים  אם וכאשר הקורונה תיעלם.   פורטיסחרוף עוברים מדור לדור עם שירים שאינם שוקעים לתהום הנשייה: "אמריקה", "אין קץ לילדות", "נעליים", "חלום כחול", "שועל במנוסה", "חתול מפלצת".
רוק אינו עניין של גיל. או שיש לך או שאין לך. וכשפורטיסחרוף מנגנים ושרים "ניצוצות", מתברר שהרוק הישראלי לא מת. הוא חי וקיים ומתעורר בכל עת   לבעוט.
אין להם הרבה מה לחדש כצמד, אבל  במציאות המקומית משפט כמו "אין ספק שזוהי שקיעתה של הזריחה", מקבל תמיד הארה מחודשת. מבחינת שניהם – השמש זורחת, למרות המציאות הפוליטית.
סחרוף אינו רוקנרוליסט מרדני שמניף דגלים. הוא נראה תמיד צנוע משהו לרוקנרול. אבל כשהוא שר רוקנרול בעברית, יש מקום לצמרור. אם העוצמה של פורטיס על הבמה מוחצנת מאוד, אצל סחרוף היא מאופקת אבל מחשמלת. פורטיס לא "משוגע", כפי שעוד קוראים לו מהקהל. הוא מסובב  מחוגי השעון אחורה, כי הקאמבק סוגר קופות. הקהל סוגד.  "סולדאאוט" מופיע כמעט ליד כל הופעה שחוזרת לאחור. למוסיקה של פעם יש תעודות ביטוח. אפשר לסחור איתה בבורסה. לא מוכרים מניות שיניבו פירות בתום הקורונה.

פורטיסחרוף – "ניצוצות" בהופעה  2015

פורטיסחרוף- "הפוך" הופעה בבארבי 2015

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות