ליאור נרקיס - פול מון

פול מון

ליאור נרקיס

מילים ולחן: אופיר כהן ואבירם טוויזר Vivo עיבוד והפקה מוזיקלית: אופיר כהן ואבירם טוויזר Vivo
3.5/5

למה לכם פוליטיקה. תסתכלו על ליאור נרקיס. אצלו אין רגע דל. כל רגע מרים מסיבה. העם דורש צדק חברתי, די לשחיתות. אצלו המדינה דורשת, שיביא להיט, חצי מזרחית עם איזה Vivo על הביט, די ג'יי שכבר מתהדר ב"מפיק-על". לא סתם. פתחו כאן קרטל של מסיבות עד תאילנד, שזה התחברות של כמה די ג'איים למונופול על על מסיבות כדי  להגביל תחרות. (לכך התכוון אופיר כהן?!) נו, מה כבר דורשים מליאור נרקיס. הבנאדם חי בסרט של עם ישראל חוגג על קו ישראל תאילנד.  מצהלת האינסטנט מתובלת חצי מזרחי, כינור צועני. ביטים EDM. אהבת חינם בלי די, צ'ייסר בלי הגבלה.
אחרי הפתיח האיטי, מגשימים את ההבטחה בגדול. יאללה, בלגן. אפשר לרקוד בשורה ישרה. המעבר לקראת סוף השיר ("בא לך שנטוס לקופנגאן") נשמע כמו רכבת שנעצרה ומפעילה מחדש מנועים. מגבירים מהירות.
מבקר נכבד, מה אתה רוצה מליאור נרקיס. זה בדיוק הוא. קרטל של מסיבות עד תאילנד. חלול ומרקיד. זה מה שעושה לו את המוזה. העם דרש, העם קיבל. סיבה למסיבה? – לא בבית ספרי.

פותח ת׳בוקר / קפה של ביוקר/ אומרים לי יא ליאור / כל המדינה דורשת/ נו תביא כבר להיט/ חצי מזרחית/ Vivo על הביט / האדמה רועדת/ לקחנו כינור מסלסל / והרמנו מסיבה/ שלא תתן לכם לנוח / מה שהולך לקרות כאן הלילה.. הלילה/ אין לנו ביטוח…
הבטחנו אפטר פארטי ישראל/ פתחנו קרטל/ של מסיבות עד לתאילנד/ ויש כאן אהבת חינם בלי די/ הצ'ייסר עליי/ אני במוזה הלילה…
ואנשים רוקדים אחד על השני האווירה לוהטת/ כמו כוכב מנצנץ מכולן את בולטת / ואת יפה הכי יפה במסיבה…
הבטחנו אפטר פארטי ישראל…
בא לך שנטוס לקופנגאן/ מסיבות בחוף ובלאגן/ תרקדי בפול מון על החול/ באקטים רצים של אלכוהול…

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות