מכירות שיא להופעות של Take That

/5

ההיסטריה סביב האיחוד של רובי ויליאמס עם Take That: מיליון כרטיסים כבר נמכרו ל – Progress Live 2011 בבריטניה. סטטיסטית – שבירת השיא של הלהקה בהשוואה ל – Circus Live Tour של 2008.

מבול הבקשות לכרטיסים גרם לקריסת קווי הטלפון ואתרי המכירות. אלפים גם הגיעו לבלות לילה ויותר ליד קופות הכרטיסים. חברי  הלהקה הגיבו ב"אין מילים. אנחנו בשוק"

Monday 30 May 2011 Sunderland Stadium of Light SOLD OUT
Tuesday 31 May 2011 Sunderland Stadium of Light
Friday 3 June 2011 City of Manchester Stadium SOLD OUT
Saturday 4 June 2011 City of Manchester Stadium SOLD OUT
Sunday 5 June 2011 City of Manchester Stadium SOLD OUT
Tuesday 7 June 2011 City of Manchester Stadium SOLD OUT
Wednesday 8 June 2011 City of Manchester Stadium
Friday 10 June 2011 City of Manchester Stadium
Saturday 11th June 2011 City of Manchester Stadium
Tuesday 14 June 2011 Cardiff Millennium Stadium SOLD OUT
Wednesday 15 June Cardiff Millennium Stadium
Wednesday 22 June 2011 Glasgow Hampden Park SOLD OUT
Thursday 23 June 2011 Glasgow Hampden Park SOLD OUT
Friday 24 June Glasgow Hampden Park SOLD OUT
Monday 27 June 2011 Birmingham Villa Park SOLD OUT
Tuesday 28 June Birmingham Villa Park
Friday 1 July 2011 Wembley Stadium SOLD OUT
Saturday 2 July 2011 Wembley Stadium SOLD OUT
Sunday 3 July 2011 Wembley Stadium SOLD OUT
Tuesday 5 July 2011 Wembley Stadium SOLD OUT
Wednesday 6 July 2011 Wembley Stadium
Friday 8 July 2011 Wembley Stadium
Saturday 9 July 2011 Wembley Stadium

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות