נינה האגן, זמרת הפאנק מגרמניה – תגיע להופעה אחת

/5

זמרת הפאנק הגרמניה, נינה האגן (59), תגיע לישראל להופעה אחת במשכן אמנויות הבמה תל אביב תופיע בישראל (16 בדצמבר 2014)
זהו ביקורה השני בישראל לאחר שהופיעה כאן לפני 28 שנים בשנת 1986 במועדון הליקוויד המיתולוגי בתל אביב.
האגן תגיע לישראל במסגרת סיבוב ההופעות החדש שלה "Volksbeat" (קצב עממי) הנושא את שם אלבומה האחרון שיצא בשנת 2011 העוסק ברובו בדעותיה בנושאים כמו אהבה, צדק, התחשבות בזולת, תמיכה בנזקקים. את האגן מללוה הרכב של 5 נגנים . המופע כולל חומרים מתוך הקריירה ארוכת השנים כאמנית ומוזיקאית. וכמנהגה הוא קצבי, רוקיסטי, פאנקיסטי, אנרכיסטי וחושף את פניה השונים של האגן.
האגן ילידת מזרח גרמניה, נחשפה בשנת 1978 עם האלבום The Nina Hagen Band, מאז הוציאה 15 אלבומים והיא נחשבת למלכת הפאנק. ב-1980 יצא אלבומה השני של הלהקה Unbehagen, ובאותה שנה הוציאה לאור הקלטות ראשונות גם בארצות הברית באי.פי. ששילב שירים משני אלבומיה ונקרא Nina Hagen Band. לאחר הצלחת האי.פי עזבה האגן את גרמניה ועברה לארצות הברית. ב – 1982 הוציאה את אלבומה הראשון בארצות הברית (והראשון באנגלית), –  Nunsexmonkrock. שנה מאוחר יותר יצא אלבומה השני באנגלית, תחת חסותו של מפיק העל ג'ורג'יו מורודר, Fearless. האלבום זכה להצלחה במצעדים ובמכירות, וניפק להיט מועדונים גדול, בארצות הברית, באירופה וגם בישראל – New York אחרי הצלחתו המינורית של אלבומה הבא Nina Hagen in Ekstacy, שיצא בשנת 85' היא עזבה את חברת התקליטים שלה.
בשנת 1989 חזרה לגרמניה, לרגל איחודה המחודש של מולדתה, ושחררה אלבום לשוק הגרמני ובשפה הגרמנית בשם Nina Hagen. בשנות התשעים והאלפיים חילקה האגן את זמנה בין הוצאת אלבומים, משחק בסרטים, הגשת תוכנית בערוץ RTL, סיבוב הופעות באירופה, נישואים . האגן אמא ל- 2 ילדים.

16.12.14 במשכן לאמנויות הבמה

וידיאו: "ניו יורק"

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות