סנגיט Cantar

סנגיט Cantar

"קומבנצ'ה" (Cumbancha Records) חברת בת של פוטומיו וורלד מיוזיק, המתמחה במוזיקת עולם מפיצה בימים אלה את "קנטר" (סינג), קליפ של סנגיט סגל

4.5/5

מוסיקת עולם תוצרת ישראל? "קומבנצ'ה" (Cumbancha Records) חברת בת של פוטומיו וורלד מיוזיק, המתמחה במוזיקת עולם,  מפיצה בימים אלה את "קנטר" (סינג), קליפ של סנגיט סגל, המפיק והיוצר הישראלי המוכר בסאונד האקלקטי שלו.
מדובר במיקס חדש של מוסיקה שנוצרה בשנת 2013, המציג 31 מוזיקאים שונים המייצגים מגוון רחב של מסורות תרבותיות, ביניהם הזמר והיוצר אלברט עמר, נגן הסקסופון הווירטואוזי והזמר אבאט בריהון, אוריה ג'זיט מלהקת J Viewz ורבים אחרים.
בפברואר 2020 יצא אלבומו השני LIBRAR, המשלב בין אהבתו הגדולה למוסיקה ולמקצבים האפריקאיים, לבין מגוון השפעות, תרבויות ושפות.
המופע החדש של סנגיט המחבר  7 נגנים, מבוסס על שירים מתוך האלבום ומפרויקטים נוספים ומציג שילוב גרובי  בין ז'אנרים מוזיקליים שונים ותרבויות מהעולם, ממחוזות הרטרו האמריקאים של הג'אז והפאנק עד לגעגוע המדברי אל הגנאווה ממרוקו, סולמות אתיופים, ניחוחות קאריביים והרבה תעוזה ים תיכונית.   התוצאה היא מוזיקה מודרנית, עדכנית וגלובאלית שמתכתבת עם היבשת השחורה בלי להתנתק משורשיה המקומיים ומביאה סאונד רענן ואוירה קוסמופוליטית של מוסיקת עולם במיטבה.

משתתפים : סנגיט – כלי הקשה, קולות, עיבוד והפקה מוסיקלית, אבבה דסה – שירה, מיכאל אבגיל – תופים, גיא סטריער – גיטרה חשמלית, מיכאל גיא – גיטרה בס, אלון מוטקין – קלידים, מעיין מילוא – טרומבון

סנגיט Anta La Balo

סנגיט Cantar

סנגיט פייסבוק

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות