סטטיק ובן אל Tudo Bom

טודו בום

סטטיק ובן אל תבורי

מילים ולחן: לירז רוסו ובן אל תבורי עיבוד והפקה מוסיקלית: ירדן (ג'ורדי) פלג
3/5

סטטיק ובן אל תבורי ממשיכים בחגיגה.  והפעם קרנבל – כמו בסאן פאולו.  מגרש הסמבה עובר לתל-אביב. זה נשמע כמו הגאנגם סטייל של פסיי בקו פרודוקציה ישראלית ברזילאית. אימצו קובץ מילים הכולל בין השאר את הבירימבאו (כלי נגינה), הפאבלה (שכונת עוני בברזיל), למבדה (ריקוד ברזילאי) בטוקדה (תופים ברזילאים) "טודו בום" (הכל בסדר) .
טודו בום? מבחינת הצמד – אחלה בסדר. ההסבה לסמבה – ראש שמח ומקצועי. מה  הסיפור? עזבו סיפור. זה לא העניין כאן. השיר הולך להיות להיט בום. השקעה בקליפ – פצצה. מה עושים שכותב שורות אלה מרגיש בית חרושת ליצור מוסיקה. אינסטנט ברזיל. הטודו בום סטייל סטטיק את בן אל תבורי עברו לידי כמו עוד מספר בתהלוכת רחוב על משאית בקרנבל שמח. עברו ולא השאיר עקבות.

אה/ בן אל תבוריניו/ סטטובום/ גו'רדלאצ'י/ De me uma batida legal !
Uh, Batida legl/ עושים קרנבל/ עפים לחלל/ קל
קרנבל פה, כמו בסאו פאולו, אז בואי תקשיבי לי ניניה,/ תפסיקי להיות לי קשאסה, חריף איתה כמו קאיפיריניה,/ גאצ'ינה, את לוקה, בואי נסתום לכולם את הבוקה,/ אם חשבת שאני מברזיל – אז איך זה שאת כל הגוף צבע מוקה ?/ יד אחת עם הכוס באוויר,/ לחיים , סאלוט, צ'ירס,/ זו העיר שכדאי להכיר, ואם כבר הכרתם תתחילו לשיר –
אוי תל אביב, כמה הכל יפה לך,/ לא סתם אומרים יין ישמח לבב אנוש./ היום חוגגים כמו באמצע הפאבלה,/ אצלנו אומרים שבסדר ואצלם אומרים שטודו טודו בום./ היי טודו טודו בום,/ היי טודו טודו בום,/ הכל בסדר טודו בום, טודו בום, טודו בום. Berimbau!
באת עד לפה, בטח הקצב גרם לך לבוא,/ או שתגידי שלא – תני לי שנייה אתקן לך אותו../ הגוף שלה למבדה הביט בטוקדה יהיה פה אסון,/ היא לא מצרפת אז תגידי לי את איך אכלת לי את הקוראסון ?/ ההבדל בינך לכל היתר,/ בלילות את חוגגת בסתר,/ תל אביב ישראל ומעבר,/ טודו בום, הכל בסדר !
אוי תל אביב, כמה הכל יפה לך,/ לא סתם אומרים יין ישמח לבב אנוש./ היום חוגגים כמו באמצע הפאבלה,/ אצלנו אומרים שבסדר ואצלם אומרים שטודו טודו בום./ היי טודו טודו בום,/ היי טודו טודו בום,/ הכל בסדר טודו בום, טודו בום, טודו בום.
Ey Jordalecce, isso nao combina com voce, me da um samba ! 
יש שמועות עליה שסירבה לכולם פה,/ יש שמועות עליו שאף אחת לא אמרה לו לא,/ יש מצב יקרה אם רק תהיה איתה ישיר,/ יש מצב יקרה אם ת'יודע איך לשיר.
או או אה או אה או – הכל בסדר טודו בום./ או או אה או אה או – טודו בום טודו בום./ או או אה או אה או – הכל בסדר טודו בום./ או או אה או אה או – טודו בום טודו בום

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות