פוליקר יתארח אצל חאריס אלקסיו

/5

כמו בהופעתה הקודמת שלה בישראל, גם הפעם יתארח יהודה פוליקר בשתי ההופעות של חאריס אלקסיו בקיסריה. זו תהיה הפעם הרביעית של חאריס בישראל. תלווה אותה תזמורת בת 10 נגנים.
חאריס ילידת טבאי, 1950, הידועה בכינוי החיבה חרולה , החלה להופיע כזמרת בשנת 1970, ומאז, במשך 4 עשורים מובילה בסגנונות שונים במוסיקה היוונית: דימוטיקו – שירי עם, סמירנאיקו – סגנון שירת יוון באסיה הקטנה, רבטיקו , לאיקה, שירים במקצבים לטיניים, כמו כן פופ, רוק בלוז וג'אז. משיריה המוכרים והמפורסמים: "הטנגו של נפאלי", "רחוב אריסטו טאלוס", "הגל", "הכל מזכיר לי אותך". חאריס היא אחת מהציגות הגדולות של הזמר היווני לדורותיו. ב- 1975 הוציאה חאריס את אלבומה האישי הראשון "12 שירי לייקה" שהכיל שירים עממיים ישנים שהולחנו לפני המלחמה.
במהלך הקריירה נמכרו אלבומיה בכ-5 מיליון עותקים (חלקם זכו לתקליטי "זהב ופלטינה") חאריס השתתפה בהקלטת 80 אלבומים משותפים עם אמנים שונים והופיעהעם גדולי אמני יוון כמו: יורגוס דאלארס, יאניס פאריוס, לפטריס פפדופוליס, מיקיס תיאודורקיס, כריסטוס ניקופולוס, מלינה מרקורי, ועוד. ב- 1972 השתתפה באלבום "אסיה הקטנה", עם יורגוס דאלארס. לאחרונה חידשה חאריס מאלבום זה את השיר "מלך השיש". 
ב- 2004 הופיעה ב- 3 קונצרטים במשחקים האולימפיים באתונה כולל טקס הנעילה. בין הזמרים הישראלים שהקליטו בעברית את שיריה – יהודה פוליקר, ירדנה ארזי, יואב יצחק, מיקי גבריאלוב, ועוד. כאמור, יהודה פוליקר יתארח במופע הקרוב שלה בקיסריה ויבצע בין השאר את "כל דבר מזכיר לי" מאלבומו החדש.  תרגום עברי של השירים על גבי מסכי ענק.

על הופעתה ב-2008 בקיסריה

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות