פיט טונג צ'ילד קלאסיק

Chilled Classics

פיט טונג

הליקון
4/5

פיט טונג שדרן תחנת הרדיו Radio 1 של ה- BBC, ממשיך במיזמי הקרוס-אובר שלו, בעיתוי יציאה מסחרי מוכר – לקראת חג המולד.   Chilled Classics הוא פרק שלישי  בסדרת האלבומים Classic House ו – Ibiza Classics מהשנים 2016 ו-2017. הרעיון המקורי של טונג היה פרשנויות קלאסיות, מתוזמרות ברוח המוסיקה של איביזה, האוז וטכנו. מדובר בהפקה מחודשת ללחנים מוכרים ולתזמורת, בניצוח ועיבוד של ז'ול באקלי. בקולקציה השלישית, טונג ובוקלי מציגים מספר שירים חדשים, שמשתלבים בין גרסאות הכיסוי, כאילו גם הם נחשפו מחדש. .
שירי דאנס כמו כמו Sweet Harmony ,Touch Me, Born Slippy ו- Show Me Love זוכים לטיפול ע"י Heritage Orchestra. המושג “chilled” אינו אומר שמדובר במוסיקת אמביינט מדדטיבית, אלא יותר אוריינטציית פופ המזכירה מתכונים של Café del Mar בגוונים שונים, המנוני טראנס, שירים שבחלקם מבוצעים ע"י זמרי הפרויקט כמו Alright של Red Carpet, שיר אווירה נוגה, מהיפים באלבום,  שמושר ע"י  Au/Ra הלא היא Jamie Lou Stenzel ילידת 2002 באיביזה. זארה לארסון השבדית שרה Every Heartbeat של Robyn, מה שמציב חזק את שבדיה על מפת הצ'יל. מיוחד הוא גם Darkest Days עם Shungudzo, הלא היא אלכסנדר גובר, אמריקנית ממוצא זימבובאי.
גרסאות חדשות שראויות לתשומת לב: ‘Seven Seconds’ של ננה שרי ויוסו נ'דור," ‘Sweet Harmony’ של The Beloved , העיבוד ל – ‘Rose Rouge’ של סנט ז'רמן," ‘At The River’ של Groove Armada  וגם ‘Symphony Of You' עם בוי ג'ורג'. מסוג האלבומים, שיכול להיכנס גם תחת משבצת "האזנה קלה", בעל איכויות הקלטה טובות מאוד. מוסיקה של התענגות משוחררת.

 1. Sweet  Harmony ft. Nina Nesbitt
 2.  Seven Seconds ft. Grace Carter and Langa Mavuso
 3. Rose Rouge ft. Robert Owens
 4. Go Crazy ft. Todd Edwards
 5. Symphony Of You ft. Boy George
 6. The Cure & The Cause ft. Sinead Hartnett
 7. Every Heartbeat ft. Zara Larsson
 8. At The River
 9. Offshore
 10. Perfect Harmony ft. MNEK
 11. Darkest Days ft. Shungudzo
 12. Touch Me ft. Alison Mosshart and Jamie Hince
 13. Greece  2000
 14. Alright ft. Au/Ra
 15. Shoe Me Love ft. Moss Kena
 16. Born Slippy ft. Wiley
 17. Adagio For Strings
 18. Every Heartbeat (Full Orchestral) – Non-LP

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות