פסטיבל ימי זמר בתיאטרון חולון: חוזרים ל"לול" ו"שבלול"

/5

אביב בפתח. הזמר הישראלי פורח בעונתו בחולון. "ימי זמר" בחולון 2013 מכריזים על "ימים של בכורות והפקות מקור חד-פעמיות בתיאטרון חולון". הנה מבחר.
"מלול ועד שבלול" – 40 שנה לתכניות הטלוויזיה והסרט המיתולוגי מופע משיריהם של אריק איינשטיין, שלום חנוך, מיקי גבריאלוב, שם טוב לוי ושמוליק קראוס. משתתפים: מיקי גבריאלוב, שלמה גרוניך, דני רובס , דיאנה גולבי, שי גבסו, מיקה קרני , נעמה נחום, אילן שכטמן ועמית דייטשמן. מנחה ושר: דורי בן זאב.
"הללויה"- מופע מחווה ופרס על מפעל חיים למלחין קובי אשרת. משתתפים: דוד ד' אור, רוני דלומי, סאבלימינאל, לירז צ'רכי, אילנית, שי לי עטרי, שרי, גבי שושן ועוזי פוקס (מה עם גלי עטרי – המבצעת הבולטת של שיריו?)
"הנני כאן" מופע ליוצר, המלחין והמעבד דובי זלצר. משתתפים: יהורם גאון שינחה את המופע וישיר מבחר גדול משיריו של זלצר, מייק בורשטיין, מיקי קם, ששי קשת, קרן הדר, להקת "תא קולי" ומקהלת הילדים של חולון.
"זה לא יחזור" –ערב מחווה לחתן פרס ישראל חיים חפר ז"ל בהשתתפות יונתן פז בוגנים, סיוון פז בוגנים, אילן שכטמן, ציון חורי, חגית ביאר ואייל חביב. זמרת אורחת: עדנה גורן.
וגם: דני סנדרסון במופע להקה מארח את מזי כהן וברי סחרוף, מיקה קרני במפגש מסקרן עם דקלון ואביבה אבידן, "חופים הם לפעמים" מופע משיריו של נחום היימן, "צליל מכוון" מופע פסנתר – מחווה לשיריו של יצחק קלפטר, "פנים לאהבה" – בכורה חגיגית למופע של ענת עצמון, "ברחוב הנשמות הטהורות" – מופע משירי היוצר נתן כהן, מייק בורשטיין – ושוב איתכם, פבלו רוזנברג – "כשאני מתאהב".

30-27.03.2013 תיאטרון חולון
צילום: יוסי צבקר

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות