נשמח לשמוע מכם, אנא מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם  בהקדם האפשרי

  שם מלא (*)

  טלפון

  כתובת מייל (*)

  נושא

  תוכן ההודעה

  קוד אבטחה (*)
  כדי להשתמש ב-CAPTCHA את/ה צריך שהתוסף Really Simple CAPTCHA יותקן

  12 תגובות

  1. לגבי השיר של נטע ברזילי toy (לא ניתן להגיב תחת הביקורת שנכתבה על השיר) אני לא בטוחה שהאנטרפטציה של המלל נכונה. אולי הכוונה לזמנים מודרנים בהם מקובלת דמות בובה נשית. והרבה נשים רוצות להיות בובות כדי לרצות את הגבר שלהם וגם הרבה גברים רוצים בובה. היא אומרת בפירוש בעברית "אני לא בובה" לא הצעצוע שלך. והיא משתעשעת בדימויו של הגבר במילותיה "טיפש" שרואה בנשים הללו בובות תרנגול=גבר בעברית וגם משמיעה קולות כביכול של רמיזה מה זה אומר עליו. היא אומרת לאישה אל תשכחי שאת אלוהית והוא יתחרט. מנסה לחנך אותו ואותה בזה שהיא אומרת שלא אכפת לי מהכסף שלך (רמיזה לכל סידורי השוגרדדי בין ברבית לגבר עשיר) היא אומרת לאישה שתאהבי את עצמך כמו שאת וחא תנסי לספק לו סחורה "ברבי או בובה" תמורת כסף. היא גם אומרת על עצמה בהתחלה "תסתכל עליי אני יצור יפיפה" יחד עם זאת ולמרות שהיא לא בובה.

  2. מעולם לא הכרתי את אתי אנקרי
   קראתי עליה בעיתון הדברות, ומאחר וההורים שלי יוצאי ג'רבה, זה עניין אותי,
   אמרתי שאני חייבת להכיר אותה, שמעתי את השיר ברוך הבא בשבת ואת השיר סרח בת אשר והוקסמתי, התרגשתי, אחזתני צמרמורת, נזכרתי בבית אמי שהייתה שרה לנו את השירים הללו.
   יש לה קול מדהים . אינני יודעת אלו שירים הכניסה בדיסק (חוץ ממה ששמעתי) אני לא יודעת איך להשיג ולומר לאתי,
   אבל, בזמן שהייתי ילדה היה שיר ששרו בשבתות כלה קוראים לו: "יוסף הסדיק עז'יז' כלבי תעדְבּ וּבָּעוּ חוותו לכפלה תלערבּ" . אשמח אם אתי תעבד את השיר ותשיר אותו.

  3. שלום, איך אוכל להשיג את השיר וביום השלישי של להקת חיל הים מ 1968 אודה לכם ותוכלו לשלוח לי את השיר

  4. המופע של יוצאי להקת E.L.O ביום חמישי היה מדהים ומשובח. היו קטעים מהמופע שדמו מאד למקור והלהקה שרה מיטב הלהיטים משנות ה70 וה80.

  5. Putumayo Presents פוטומיו מציגה, Yoga מחפשת את הדיסק הזה היכן ניתן לרכוש אותו.

   אשמח לקבל את עזרתכם!

  סגור לתגובות.