צפו: השיר החדש של אדל. האלבום השלם בסוף השבוע בחנויות

/5

אדל מוציאה את הסינגל השני לקראת יציאת האלבום בסוף השבוע.  When We Were Young מגיע הישר מאולפני The Church Studios, בטון השברירי-מלנכולי של הזמרת שמשדרת כאב. בלדה תחושתית שמצטרפת ל – Helo  כמעין עוד פרק בסיפור העכשווי שלה. שרה על מישהו שהוא חלום בהתגשמותו, מקווה שזה משיהו שהיא הכירה. הוא הראה כמו סרט, נשמע כמו שיר, מזכיר לה ימים שהיו צעירים. אדל אמרה בראיון לתוכנית "60 דקות" באוסטרליה, כי זהו השיר הכי אהוב עליה באלבום החדש.
היא סיפרה בראיונות האחרונים כי בארבע השנים האחרונות איבדה כמעט קשר עם עולם המוסיקה. היא אמנם האזינה לכמה דברים כמו "אלבמה שייקס" ואף התערבבה בקהל שהגיע לקניה ווסט בגלסטונברי, אבל לא היה לה שום מושג מה קורה במצעדים. התנתקה.
אם "21" עסק באהוב ספציפי, "25" רעהו מדבר על אדם מסוים. הוא מתמקד יותר בעצמה, בראיית החיים בהקשר להתבגרות שלה. אדל מבקשת, שההצלחה לא תשנה אתה, שהיא תמשיך להרגיש כמו סתם נערה מלונדון. "הקריירה אינה חיי. אני משתמשת בה כדי לעשות מוסיקה, להוציא אלבומים. אני מוכנה להיחשף לצורך זה, ואז לשוב לחיי הפרטיים ולפינה בה אני כותבת שירים. אינני שונאת להיות מפורסמת, אבל אני פוחדת מהסיטואציה הזו"

Everybody loves the things you do
From the way you talk
To the way you move…
Everybody here is watching you
'Cause you feel like home
You're like a dream come true

But if by chance you're here alone
Can I have a moment?
Before I go?
'Cause I've been by myself all night long
Hoping you're someone I used to know

You look like a movie
You sound like a song
My God
This reminds me, Of when we were young

אדל מתוך אולפני ההקלטה: When We Were Young

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות