ריהאנה יוצאת נגד הביקורת על הקליפ של Man Down

/5

ריהאנה יוצאת נגד התוקפים את הוידאו קליפ האחרון שלה Man Down המראה אדם הנורה בראשו. "מועצת ההורים לטלוויזיה" בארה"ב The Parents Television Council, הגדירה את הסצינה "מדאיגה" ודרשה מערוץ Bet ("בלק אנטרטיינמנט טלוויז'ין", ערוץ טלוויזיה אמריקאי ששידוריו מיועדים לקהילה האפרו-אמריקאית) להפסיק להקרינו מיד.
תגובת ריהאנה: "זוהי אמנות עם מסר.רצינו להתמקד בעניין רציני ביצור שאנשים פוחדים לדבר עליו, במיוחד אם היית קורבן בתרחיש מסוג זה. הבעיה היא שקשה להעביר נושאים קשים לדור המבוגר בארה"ב. להורים אני אומרת: אנחנו לא יכולים להחביא את הילדים שלנו מהחברה, כי הם לעולם לא ידעו איך להסתגל לחברה הזו. זהו העולם האמיתי". ריהאנה מוסיפה כי מעולם לא התכונה ליצור וידאו קליפ מעורר מחלוקת. גם Bet החליטה לא לפסול את שידור הקליפ. ריהאנה שהותקפה ע"י חברה לשעבר, כריס בראון בפברואר 2009 (הוא הודה באשמה ונשלח למאסר של 5 שנים), ממש לפני מועד פרסי הגראמי, טוענת שהיא הראשונה שתצא נגד אלימות.
Man Down הוא הסינגל החמישי שיוצא מאלבוומה האחרון של ריהאנה Loud. השיר הוא מונולוג של רוצח המקונן לאימו ("יריתי באדם בתחנה המרכזית, הו מאמא… לא חשבתי לסיים חייו, ידעתי שזה לא בסדר, אני אפילו לא יכול לישון בלילות, חייב להיעלם לפני שאני נכנס אל מאחורי סורגים")

לצפיה ב – Man Down הקליפ

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות