ריהאנה - Anti

Anti

ריהאנה

ינואר 2016
4/5

העטיפה: נער חצי עירום חובש כתר זהב גדול על מידותיו המכסה את עיניו. הוא אוחז בידו בלון שחור. הוא מכוסה בצבע אדום הנראה כדם המכסה את התמונה. לפי רועי נחום, האמן הישראלי,  שעיצב לריהאנה את העטיפה  מדובר במטפורה שעוצבה עפ"י רעיון של ריהאנה – על אישה שמתעוורת בגלל שאיפותיה.
זווית אחרת על החיים? האזנה אחת מגלה שזה אינו עוד אלבום של ריהאנה. לא עוד מוצר EDM מפוצץ רחבות בצליל ר-נ-ב אורבני עם אלמנטים של סול ודאנסהול.  ריהאנה העדיפה אלבום אקלקטי רווי אווירה.
מה שבולט במיוחד ואף מפתיע: מחסור מוחלט בלהיטים – לא אופייני למי שאלבומיה הקודמים היו עמוסי להיטים. גם שירים שהוצאו כסינגלים לפני האלבום כמו FourFiveSeconds ו – American oxygen נשארו בחוץ. רוב האלבום נשמע אפל, סהרורי משהו, אינטימי.
ריהאנה הביעה את רצונה בראיונות לעשות אלבום מיוחד, קלאסי. רק הזמן יוכיח אם שירים מ –  Anti  אכן יזכו לחיי נצח. השירים האחרונים באלבום מסתמנים ככאלה:  Love on the brain, הנשמע סלואו סול באוריינטציה של אולד סקול, Never ending, Same ol' mistakes – בלדת דו—וופ, Close to you בלדת פסנתר רומנטית תחושתית, וכאן ריהאנה אינטימית מאי פעם.  
אין ספק: Anti הוא אלבום חריג, אנטי-תיזה למה שהקהל ציפה מריהאנה, אולי מסמן דרך חדשה, צעד ראשון במעבר מאזורי הפופ המסחריים לתחומים שניתן להגדירם במונח יומרני כמו אמנות המוסיקה.

1.  Consideration featuring SZA
2. "James Joint"
3. "Kiss It Better"
4. "Work" featuring Drake
5. "Desperado"
6. "Woo"
7. "Needed Me"
8. "Yeah, I Said It"
9. "Same Ol' Mistakes"
10. "Never Ending"
11. "Love on the Brain"
12. "Higher"
13. "Close to You"

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות