איברהים פרר

Buena Vista Social Club

בואנה ויסטה סושל קלאב

ורלד סירקוויט
5/5

ריי קודר, כמו פול סיימון, הלך לחפש מוסיקה בעולם הגדול, והגיע למועדוני הסלסה בהאוונה. בדיסק שהפיק, בו הוא משתתף כגיטריסט, מציג קודר אמנים קובנים ב-14 קטעים בסגנון הישן והטוב סטייל הפיפטיז. צריך להאמין לקודר שהפרוייקט הוא הדבר הטוב ביותר בו היה מעורב. מי ידע מי זה רובן גונזאלס, קומפיי סגונדו, אברהים פרר . היפה הוא שקודר שמר על פרופיל נמוך, והתמקד בלהוציא את האותנטי מההקלטות. וכמה זה יצא מפתיע-מדהים-מרגש עד דמעות: נוכחות ותיקי ה – Son הקובני היא שעושה את המוסיקה כל כך ייחודית – אותנטיות במלוא מובן המילה. הביצועים צנועים ורגועים, ועם זאת המוסיקה מאוד חיה, נושמת.
מקשיבים ל – El Cuarto de Tula עם Barbarito Torres (בתמונה) ומקבלים את  הסגנון – בתזמור, בשירה, בפריטה. תמצית הנוסטלגיה של הז’אנר האפרו קובני, מוסיקה נטולת אבק כוכבים. מקסימה, מרגשת. מרקידה. מהאלבומים המובילים ברשימת אלבומי מוסיקה העולם הגדולים בכל הזמנים.

 1.  Chan Chan
    2. De Camino a la Vereda
    3. El Cuarto de Tula
    4. Pueblo Nuevo
    5. Dos Gardenias
    6. Y TÚ Qué Has Hecho
    7. Veinte Años
    8. El Carretero
    9. Candela
    10. Amor de Loca Juventud
    11. Orgullecida
    12. Murmullo
    13. Buena Vista Social Club
    14. La Bayames

Luis Barzaga – (chorus vocals), Joachim Cooder – (drums, percussion), Ry Cooder – (guitars), Julio Alberto Fernández – (vocals, maracas), Ibrahim Ferrer – (vocals), Carlos González – (bongos, cowbell), Juan de Marcos González – (tres, guiro, chorus vocals), Rubén González – (piano), Manuel ‘Puntillita’ Licea – (vocals), Orlando ‘Cachaíto’ López – (bass), Manuel ‘Guajiro’ Mirabal – (trumpet), Eliades Ochoa – (guitar, vocals), Omara Portuondo – (vocals), Salvador Repilado – (bass), Compay Segundo – (guitar, vocals), Benito Suárez Magana – (guitar), Barbarito Torres – (laoud), Alberto ‘Virgilio’ Valdés – (maracas, coro), Lazaro Vila – (congas).

Buena Vista Social Club – Candela

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות