Imagine Dragons - Evolve

Evolve

Imagine Dragons

הליקון
3.5/5

אם מדברים על הצלחה במספרים – Imagine Dragons היא הצלחה. אלבומה Night Visions שיצא ב-2012 נמכר בלמעלה משבעה מיליון עותקים ברחבי העולם. הסינגל Radioactive עבר את ה-10 מיליון. מה צפוי ל – Evolve. לפי הביקורת בעיתונות הרוק – המצב לא טוב. הסיבה אינה מחסור בלהיטים. תקשיבו ל – Believer, ל – Thunder, גם ל – Walking The Wire, כדי להבין שזו אינה הבעיה. לפי ממוצע ציון המבקרים האלבום הזה קיבל נכון לשעה זו ציון גרוע של 47 לפי אתר הביקורת Metacritic.
ממש באותו אתר קיימת השוואה עם דעת המאזינים (הלא "מבקרים") וכאן מתהפכת הקערה. ההמלצה של המאזינים היא להאזין לאלבום מספר פעמים ואז לשפוט. הציון הממוצע גבוה ב- 20 נקודות.
לעצם העניין: Evolve נשמע כפרק ההמשך לאלבום Smoke + Mirrors שיצא לפני שנתיים, אם כי פחות אישי אם מדובר בשירים שכתב הזמר דן ריינולדס. השיר הפותח "I Don't Know Why" הוא טקסט פילוסופי מעט סתמי שמגיע בהפקת דאנס רוק נוצצת עם אלמנטים EDM. ההפקה הזו היא סממן בולט לאורך האלבום עם ניסיון להישמע מעט קולדפליי כולל בלדות הרוק. Imagine Dragons מחפשים דרך לדרך האמצע של רוק הרדיו הידידותי ופחות ללכת על הייחוד של שירים כמו "Radioactive". צריך להודות: שהמגמה הזו שמבדילה בין דעת המבקר לדעת הקהל. Imagine Dragons יודעים למי הם עמלים. עובדה: האלבום מככב במקומות הראשונים במצעדי ה – Itunes ב-54 מדינות.  אם להתייחס שם האלבום – "התפתחות", הייתי מתאר אותו יותר – כפתיחות כלפי הקהל. Imagine Dragons  מסתמנת כלהקת הרוק המצליחה של השנה עם שני שירים שהגיעו גבוה מאוד במצעד המכירות של הבילבורד – Believer ו – Whatever It Takes, שעוסקים במשמעויות ההגשמה וההצלחה האישית.

וידיאו: Whatever It Takes

 1. I Don’t Know Why
 2. Whatever It Takes
 3. Believer
 4. Walking the Wire
 5. Rise Up
 6. I’ll Make It Up to You
 7. Yesterday
 8. Mouth of the River
 9. Thunder
 10. Start Over
 11. Dancing In the Dark
Imagine Dragons – Evolve

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות