סיגמה Higher

Higher

סיגמה Feat Labrinth

מתוך האלבום Life
3.5/5

קמרון אדוארדס וג'ו לנזי, הם הלהיטנים התורניים. היו מועמדים לפרסי הסינגל והוידיאו בטקס פרסי  ה – Brit Awards 2015 על Nobody to Love. ליצרני הדראם-אנד-באס האלה היה עוד ווינר ב-2014 – Changing, והם עשו רמיקס  ל – Bound 2 של קניה ווסט.
הפעם נמצא בשירותם הזמר Labrinth, הלא טימותי מקנזי, החתום אצל סיימון קאוול. שר בקול טנור מלודרמטי את אהבתו המאכזבת. הקול הולך עם צליל סינתיסייזר נמרץ. הקצב המתגבר מריץ את השיר לרחבות. יש כאן הצגת soul  סוערת שאינה משמשת עלה תאנה לטקסט אינסטנט על יחסים: "נתתי הכל מעצמי/ כל מה שנשאר לי/ כל הסיבות להתעמת/ אין עוד טעם לחיים/ אם זה אינו מספיק הו, לא/ תגידי לי למה זה לא מספיק// גם כשאכזבת אותי/  אני סולח לך בסופו של דבר/ מה שמסתובב חוזר/ אז אמתין לך עד אז/ אם זה אינו הו נו/ אז אמרי לי מה יהיה מספיק, יהיה מספיק, מספקי// ומה היא אהבה/ אם את עדיין מחפשת משהו?/ ומה אהבה אם זה מוביל לשומקום/ לעולם לא נראה כמה רחוק הגענו/ אבל אנחנו ממשיכים להביט על השמש/ אז מהי אהבה/ אם אנחנו עדיין מחפשים משהו?"  ה – Hihger  הזה שיכנס לאלבום Life, מגיע גם בגרסת רמיקס.

I have given all myself/ All that I had left to give/
All the reasons I confront/ No more reason left to live/ If that ain't enough, oh, no, no/ Tell me why it's not enough

Even when you let me down/ I forgive you in the end/ What goes round comes back around/ So I'll wait for you till then/ If that's not enough, oh, no, no/ Tell me what would be enough, be enough, be enough, be enough

And what is love/ If you're still searching for something?/ And what is love/ If it's building up to nothing?/ We'll never see how far we've come/ But we keep looking at the sun/ So what is love/ If we're still searching for something?

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות