צ'ארלי XCX How I'm Feeling Now

How I'm Feeling Now

צ'ארלי XCX

4/5

עזבו קורונה, אומרת ההיפראקטיבית צ'ארלי XCX (או: שרלוט אמה אטצ'סון, 27 ילידת הרטפורשיר, בריטניה). בעוד שכוכבי מוזיקה מרכזיים רבים דחו את אלבומיהם בתקווה לקדם אותם עם סיום המגיפה, צ'ארלי XCX כתב, הקליטה ושחררה חבילת שירי הסגר תוך שישה שבועות בלבד. צ'ארלי השתמשה בכל מה שהיה לה כדי להפיק את האלבום בביתה, כשהלחינה והקליטה בבית, הזמינה את המעריצים לשלוח משוב על כל האספקטים של האלבום, החל במילות שירים, בחירת סינגלים, סרטוני הוידיאו.
האלבום הרביעי שלה נקרא "איך אני מרגישה עכשיו", והוא אכן נשמע כאילו היא ממש מדלגת על הבלגן (שיצר הוירוס) מייצרת סוג של פופ נשי מופק הכי עכשווי.
הסאונד מלא בכל מיני רעשים ואפקטים סיינס פיקשן שמחריגים את צ'ארלי מהמיינסטרים.  סט של 11 שירים קצרים משדר ישירות, מיידיות, גם ואינטימיות שחמקה ממנה בעבר.
אלבום של הזיות מלהיבות כיפיות, מטופשות, גם אנושיות-נואשות , קריאה מטורפת לשחרור, הצדעה לאהבה שממשיכה אותנו.  "איך אני מרגישה עכשיו" הוא המשך לפופ העתידני החדשני שלה בחמש השנים האחרונות. מהצעירות המוכשרות (מאוד) וחסרות המנוחה היצירתית הדוחפות את גבולות המוזיקה שלהן באופן מעשי בזמן אמת (מה שכיום ניצן לעשו, פשוטו כמשמעו דרך האינסטגרם והזום). צ'ארלי יצרה שורת להיטי דאנס קלאב, זה אוסף מפואר וניסיוני, כאשר בכמחצית היא חושפת את הפגיעות שלה, תוך שהיא עדיין שומרת על הצליל העתידני והבלתי צפוי שלה.

Pink Diamond

Forever

Claws

Charli XCX How I'm Feeling Now

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות