עיון ביקורת

Imagine Dragons, Origins (הליקון, נובמבר 2018)

מוסיקה פופ אלטרנטיבי

בקושי שנה מאז שהוציאו את האלבום המצליח Evolve, חבורת Imagine Dragons ("דמיינו דרקונים") חוזרת עם אלבום שכבר משחזר את ההצלחה של קודמו. הרוקרים מלאס וגאס חברו שוב למפיק יליד לונדון אלכס דה קיד ולצמד השוודי Mattman & Robin כדי לצאת מהאולפן עם ערב רב של סגנונות.
דן ריינולדס, סולן הלהקה, שר מילים שמספרות סיפורים אישיים, שככל הנראה מבוססות על חוויותיו או נושאים שהוא חש צורך להתייחס אליהם. שיר כמו "אפס" עוסק ב תחושות של חוסר כשירות, , תסמונת התחזות וחרדה: "תן לי להראות לך איך זה מרגיש לא להרגיש / כאילו אני מספיק טוב לכל דבר שהוא אמיתי", שר ריינולדס. הוא נוגע בטרמינולוגיה מדעית באופן שנראה מתייחס ישירות לחינוך המורמוני שלו."Machine" ו- "Natural" הם שני הלהיטים הגדולים של האלבום, שנוגעים בנושא הזה.
המעלה המרשימה ביותר של Origins היא באקלקטיות של האלבום. מוסיקת אקוסטית כמו "“West Coast” בנוסחי הפולק של פעם. מצד אחר: הראפ-רוק הכבד של של "דיגיטלי" וההשפעה של הרכב כמו Chainsmokers על “Only” מרגיש כמו רוח פרצים מכיוון אחר, ו – “Stuck” ("הזמן עובר ואני עדיין תקוע איתך") פופ מהסוג המשובח שמושר בקולות גבוהים שנוגעים בפלסט. Origins נהוא הוכחה נוספת ליכולות היצירה של ריינולדס וה"אימאג'ין דרגונס" ליצור פופ-רוק רענן וורסטילי כנה משובח.

1. Natural
2. Boomerang
3. Machine
4. Cool Out
5. Bad Liar
6. West Coast
7. Zero
8. Bullet in a Gun
9. Digital
10. Only
11. Stuck
12. Love
13. Birds
14. Burn Out
15. Real Life

דירוג:
שתף דף זהBookmark and Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *