שרה Muddy Waters

LP השבוע בישראל

4.5/5

מאדי ווטרס? זמר הבלוז הנודע? – ממש לא. זהו שמו של שיר של זמרת מיוחדת הנקראת LP , שמופיעה השבוע פעמיים במועדון הבארבי בתל אביב (שתי ההופעות – סולד אאוט) במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי שמתקיים לכבוד אלבומה האחרון.
שמה המלא Laura Pergolizzi, או בקיצור LP.  סינגר סונגרייטר נפלאה מ לוס אנג'לס, גדלה בניו-יורק. רק אחרי שמאזינים לה בחי, מבינים את העוצמה שלה, משהו בין גו'אן ג'ט לאלניס מוריסט.
פרגוליצ'י בת 36 הופיעה בכמה להקות לפני שהוציאה  ב-2001 את אלבום הסולו הראשון שלה Heart-Shaped Scar . אלבומה השני נקרא Suburban Sprawl & Alcohol. בהמשך יצאו Into the Wild  ו –  Lost on You.  בין אלבום לאלבום מצאה זמן לכתוב לאחרים. פרגוליצי כתבה שירים לריהאנה, כריסטינה אגילרה, שר, ריטה הורה.
שלושה אלבומים נוספים יצאו בהמשך , כשהאחרון שבהם   "Lost On You", ראה אור  בדצמבר האחרון. שירים אחרים בולטים ברפרטואר שלה – Muddy Waters ו – Other People. יש לה שירה, מחוספסת, נועזת, אינטליגנטית. סקסית. בקיצור אחת ויחידה במינה. מסוג הזמרות-יוצרות  שהעולם עוד צריך לגלות אותן בגדול. ההופעה כאן היא תחנה בדרך.

וידיאו:  ב"מאדי ווטרס" מבקשת אל.פי לעזור לה לצאת מ"המים העכורים" של הדיפרסיה בה היא שקועה. בשיר השתמשו לצורך הפרק האחרון של העונה הרביעית של Orange Is The New Black בארה"ב.

We are kneeling at the rivers edge and tempting
All the steps to follow closer right behind
Is it only when you feel a part is empty
That it’s gnawing at the corners of your mind

I will ask you for mercy
I will come to you blind
What you’ll see is the worst me
Not the last of my kind

In the muddy water we’re falling
In the muddy water we’re crawling
Hold me down
Hold me now
Sold me out
In the muddy waters we’re falling

 

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות