לולו Making Life Rhyme

Making Life Rhyme

לולו

הליקון
/5

"לפני אדל ואיימי הייתה לולו. עכשיו היא חוזרת. הגברת הראשונה של הרוקנ'רול  והסול בבריטניה עשתה את האלבום של חייה. אין כאן הפרזה". את הטקסט תרגמתי מאתר "אמזון". בואו נגיד את זה בלי זהירות. הפריזו.
נכון שלולו המתקרבת ל-67 יוצאת באלבום, שהיא כתבה,  נכון שהיא מנסה לעורר ימיה כקדם, ועדיין לא הייתי מדבר עליה בנשימה אחת עם השתיים הנ"ל. לולו אומרת כי האלבום, בהפקת "דקה", חברת המוסיקה בה החלה את הקריירה, משקף את חייה נכון לעכשיו. ושהיא "ממתינה להתגלות מחדש"…
חבשתי אוזניות. קצת מוזר לגלות את לולו, הלהיטנית הסקוטית של השישים והשבעים,  מחדש אחרי 50 שנות קריירה. לזכותה ייאמר, כי לא איבדה דבר כזמרת (קול חזק, מחוספס, soulful voice) וגם – עשתה אלבום לא רע. את המוסיקה אפשר להגדיר רטרו סול, סגנון שחוזר לחיים, מזכירה לעיתים את אמילי סנדה. מצד שני נמצא כאן רוק קאונטרי כמו Every Single Day  ו – Messed Up World בעל ניחוח של גוספל. וגם: מתרפקת על פופ שנות השישים בשיר Heaven Help.
להתאהב בקלות בבלדה התחושתית Cry, להיט פוטנציאלי, שאדל הייתה מאמצת ללא שום בעיה. Hypnotised הקצבי  מעלה על נתיב סול השחור של פעם. Make Life  Rhyme הוא חזרה לרוק קונבנציונאלי, שלא שומעים כמעט היום. Angel – קאבר לג'ימי הנדריקס בלדה שמציגה את בשלותה של לולו כזמרת. השיר של האלבום.

 1. Faith in You
  2. Every Single Day
  3. The Answer is Love
  4. Cry
  5. Poison Kiss
  6. Hypnotised
  7. Heaven Help
  8. Make Life Rhyme
  9. Angel
  10. Messed Up World
  11. Wayfaring Stranger

Lulu – Making Life Rhyme

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות