Folly Tree - My Emptiness

My Emptiness

Folly Tree

מילים ולחן: אלכס משה עיבודים: מאור שוורצברג וטל תמרי
4.5/5

אלכס משה, סולנית Folly Tree, שרה על האובססיה להיות לבד, זהו צורך נפשי-פיזי. הבדידות כמהות. הפחד מלהכניס מישהו שימלא את החלל הריק הזה.
"רוצה  להשאיר החלל הזה  ריק / אם לא אכפת לך / אל תהיה אוהב מדי או אדיב מדי / לא לאהוב מדי/הייתי רוצה להשאיר את החלל ריק / זה צורך יחיד  שלי /  המקום בו אני מגרדת את הקירות ומדממת/ הריקנות שלי היא אני ושלי / זו אני ושלי".
Folly Tree – בתרגום חופשי  "עץ חוסר הדעת", מוטו שמוביל את הלהקה ליצור מוסיקה עפ"י "אינטואיציה, רגש ומעט תכנון", לשון ההודעה שהגיעה עם הסינגל.
קולה הנוגה והמיוסר של אלכס משה משדר את התחושה ברמת אינטואיטיבית וכנות גבוהה. מוסיקת האווירה האפלה מהווה רקע אפקטיבי להלך הרוח האופף אותה. בתזמור יש הרבה "שקט" שממחיש את ה- Space שהיא זקוקה לו נואשות. העיבוד האלקטרוני וצלילי ההקשה יוצרים סביבה אקוסטית חלומית שעוטפת את הזמרת. מחפשים הגדרות? פופ אלקטרוני ניאו אלטרנטיבי. זרקתי משהו לא חשוב. ההגדרות אינן מעלות או מורידות מהאיכות הגבוהה של השיר הזה. My emptiness מתמלא בתוכן אמוציונאלי אותנטי. החלל שלה שהתמלא במוסיקה ייחודית.

חברי הלהקה: אלכס משה- גיטרה, שירה, מילים ולחנים , מאור שוורצברג: גיטרה והפקה מוסיקלית, טל תמרי: בס, רן יעקובוביץ: תופים , אייל לנזיני: קלידים

I'd like this space to be left empty/ if you don't mind/ don't be too loving or too kind/ don't be too loving or too kind
I'd like this space to be left empty/ it's my one need/ it's where I scratch the walls and bleed
My emptiness is me and mine/ it's me and mine
I'd like these holes to be left hollow/ if you don't mind/ don't cross the borders I've defined
I’d like these holes to be left hollow/ if you don't mind
It's where I dance naked and blind
My emptiness is me and mine/
It's me and mine

 

Folly Tree – My Emptiness

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות