אלן פרסונס לישראל

אלן פרסונס בסוף השבוע – 2 הופעות בישראל

/5

אלן פרסונס מגיע בפעם השלישית לישראל ל-2 הופעות בחיפה ובתל אביב בחודש נובמבר. בסיבוב הנוכחי מבצעים פרסונס ולהקתו שירים מהאלבום I  Robot, לצד הלהיטים הגדולים, וביניהם Eye in the Sky, Turn of a Friendly Card, Old and Wise, Games People Play, Prime Time, Psychobabble
מוסיקת הרוק הפרוגרסיבי של פעם עולה מן האוב, משקפת את זמנה, נכנסת למשבצת הנוסטלגיה, ועדיין היא מספיק איכותית כדי להישמע חוצת זמנים. אלן פרסונס ממשיך לרוץ עם הפורמט שיסד עם אריק וולפסון, שניהם טכנאי סאונד לשעבר באולפני אייבי רוד בלונדון שעבדו בין השאר על "הצד האפל של הירח" של פינק פלויד.
פרסונס  הוא קודם כל גאון אולפני הקלטות שתמיד אוהב לעשות שימוש בזמרים אורחים. אחרי אריק וולפסון, המפיק, המוסיקאי והזמר, שותפו לפרויקט שנפטר ב-2009, הוא עבד עם אלן קלארק מההוליס, עם קולין בלנסטון מהזומביז, גם עם ג'ון מילס, כריס ריינבו  ואחרים, כשהמטרה היא להשיג את הסאונד הנכון לו. היום אלן פרסונס שר לא מעט בעצמו. אבל הוא גם אינו חושש לשמש אחד הנגנים ולהישאר מאחור. המופע מתרכז בתזמור יותר מאשר בכוכבים. אלן פרסונס יופיע בשתי הופעות בישראל ,ב 9.11 בחיפה וב 11.11 בהיכל מנורה מבטחים.

על הופעת אלן פרסונס בהיכל הספורט ב-2015

וידיאו: Old And Wise עם אביב גפן בהיכל נוקיה 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות