ליידי גאגא ר.קלי

מכירות השיר 'Do What U Want' של ליידי גאגא קפצו אחרי הצהרתה נגד ר. קלי

/5

המכירות של "Do What U Want" של ליידי גאגא בשיתוף הזמר ר.קלי זינקו באלפי אחוזים בעקבות ההצהרה ששחררה על עבודתה עם הזמר הנ"ל על השיר שיצא ב-2013. ב -10 בינואר, השיר הורד 2,000 פעם, על פי דיווחי המכירות של נילסן מיוזיק. המכירות של "Do What U Want" של ליידי גאגא בשיתוף הזמר ר.קלי זינקו באלפי אחוזים בעקבות ההצהרה ששחררה על עבודתה עם הזמר הנ"ל על השיר שיצא ב-2013. ב -10 בינואר, השיר הורד 2,000 פעם, על פי דיווחי המכירות של נילסן מיוזיק. בימים האחרונים הסירה גאגא את השיר מהייוטיוב וגם משרותי ההזרמה.
ר.קלי חזר לחדשות בעקבות הסדרה התיעודית של Surviving R. Kelly שודרה בין בין ה-3 ל-5 בינואר. בסדרה בת שש השעות, נשים רבות טענו כי הן היו חשופות להתעללות נפשית, פיזית ומינית מצד הזמר. קלי הכחיש את כל האשמות נגדו.
ב -9 בינואר פרסמה גאגא הודעה באמצעות חשבונותיה בתקשורת החברתית, שבה כינתה את התנהגותו של קלי "מזוויעה לחלוטין ובלתי ניתנת להגנה". היא הודיע שלא תעבוד איתו שוב וכי היא מצטערת על "שיקול דעתה המוטעה", כשהחליטה בזמנה לשתף איתו פעולה. גרסה חלופית של השיר, שמילותיה שונות ביתוף עם הזמרת כריסטינה אגילרה (במקום ר 'קלי), עדיין זמינה בשרותי ההורדות וההזרמה. גם הגרסה של גאגא ואגילרה טיפסה במכירות ב -10 בינואר.

ליידי גאגא וכריסטינה אגילרה – 'Do What U Want'

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות