רינגו - Postcads From Paradaise

Postcards From Paradise

רינגו

הליקון
3.5/5

בשיר You Bring The Party Down, שר רינגו סטאר, שיש גיל, שאתה צריך לסיים את המסיבה כדי לא להיראות פתטי. רינגו, מתופף הביטלס,  כבר בן 75, והוא עדיין נמצא במסיבה, לא תולה את מקלות התופים, כותב טקסים תחת שמו המקורי ריצ'רד סטארקי ג'וניור, נעזר בהרבה מוסיקאים נגנים ותיקים, ה"אול סטארס" שלו, כדי להגיע לאלבום של 11 שירים.
פתטי הוא לא נשמע, אבל אחרי רצועה 11, הבנתי שזו הייתה מסיבה צנועה של חברים שמתגעגעים לימים ההם, בלי  לנסות להמציא את הגלגל מחדש. הרוק הישן, הבלוז, לעיתים הגוספל. רינגו סטאר מתגעגע ל – Rory And The Hurricanes, הלהקה שלו לפני הביטלס (שיר ראשון באלבום) בסגנון הפופ של פעם (הרמוניות דו-וופ),  נוגע בבלוז ב – Bridges, שיר על העצמה אישית בנגינת סולו מצוינת של ג'ו וולש.
הוא משתעשע  בשיר שהוא מעין פאזל מחווה משמות שירי הביטלס – Postcards From Paradise שהלחין טוד ראנדגרן (Tod Rundgren). הוא נוגע ברוק בלוז מסורתי ב – The Right Side Of The Road, והוא מתרכך בשיר אהבה-געגועים   Not Looking Back שהלחין ריצ'ארד מרקס (Richard Marx). רינגו חובר לצליל המארצ'ינג בנד (תזמורת ההלוויות והחתונות הניו-אורלינסית) בשיר Bamboula – שמו של תוף אפריקאי עתיק. גם פיטר פרמפטון וגרי ניקולסון, נגני גיטרה ליגת על נמצאים כאן בשיר המסיים – Let Love Lead.
באלבומו ה – 18, רינגו חובר לחבריםהותיקים  מבתי הספר של הפופ והרוק, נצמג לאולד סקול. באחד השירים שר רינגו: I'm looking forward/Not looking back, וזה נשמע קצת מגוחך על רקע הטקסטים והמוסיקה באלבום.

 1. Rory And The Hurricanes
  2. You Bring The Party Down
  3. Bridges
  4. Postcards From Paradise
  5. Right Side Of The Road
  6. Not Looking Back
  7. Bamboula
  8. Island In The Sun
  9. Touch And Go
  10. Confirmation
  11. Let Love Lead

Ringo – Postcards From Paradise

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות