מדונה - Rebel Heart

Rebel Heart

מדונה

הליקון
4/5

קיצור הפרקים הקודמים: בעקבות דליפה של גרסאות דמו לא גמורות מהאלבום, שיחררה מדונה את תשעת  השירים הראשונים מהאלבום למכירה מוקדמת באיי-טיונס. כל מי שהזמין את האלבום, קיבל אוטומטית את תשעת השירים, ביניהם את הסינגל Living For Love. האלבום (הפיזי), שאני מקשיב לו בעת כתיבת שורות אלו, הוא מהדורת דלוקס המכילה 19 שירים. שיתופי פעולה: ניקי מינאז' בשיר Bitch I'm Madonna, קניה ווסט ב – Illuminati, נאס ב – Veni Vidi Vici, הראפר צ'אנס + מייק טייסון  ב- Iconic.
מי היא מדונה של האלבום הזה? הישנה, אבל זו שאינה מוותרת על חידושים מתחומי הדאנס וההיפ הופ. אין לי בעיה לכתוב: הראש שלה עובד הכי ממוסחר כדי להתחרות באמני הפופ הכי עכשוויים, השולטים במצעדים. מצד שני: התבגרה.
מדונה סיפרה כי בחרה בשם Rebel Heart כדי להביע שני צדדים באישיותה: הלוחמת המורדת  והאוהבת הסובלת. בגדול, האלבום מציג אותה יותר רכה-רצינית מאשר בעבר, שונה במידה מסוימת משני הקודמים שלה Hard Candy ו – MDNA, שהתבססו יותר על פופ קליט ואנרגתי. Rebel Heart נשמע יותר בוגר יותר בשירים אחדים. אחרי הכל, אישה בת 57. מותר לה.
בין 19 השירים איתרתי אחדים מהיפים שלה במונחים של 32 שנות קריירה. Living for Love בסגנון גוספל, עומד בשורה אחת עם להיטיה הגדולים. ב – Ghosttown שומעים מדונה בטון נמוך מסוג שלא שמענו אצלה. אבל נמצא כאן גם את מדונה של דאנס פשוט ושטחי כמו ב – Holy Water או – Bitch I’m Madonna עם ניקי מינאז' עתיר האפקטים האלקטרוניים.
Unapologetic Bitch העוסק ככל הנראה ביחסיה עם הרקדן  Brahim Zaibat הופק באוריינטציה של רגאיי. בעניין האוהבת הנפגעת בולטת הבלדה HeartBreakCity. השיר Veni Vidi Vici (באתי, ראיתי, כבשתי) עם הראפר Nas הוא רטרוספקטיבה של הקריירה שלה, מעין ה – My Way הכי מודע שלה. מהשירים האיכותיים באלבום, מהוידויים האישיים הכנים היחידים שלה. היא גם מודה בחולשותיה בשיר כמו  Joan Of Arc (ז'אן דארק) על תסכוליה כאמנית שמגיעה עד דמעות כשהיא קוראת ביקורת שלילית על עצמה. גם ב- Wash All Over Me, בלדה שקטה, היא מהרהרת בעצמה בתוך כל הטירוף של הקריירה. לשמוע את מדונה הכי קרובה לאמת של עצמה – חידוש של ממש. וכבר אמרנו, בגילה הגיע הזמן שהיא תתחיל להיות רצינית עם עצמה.

 

1. Living For Love
2. Devil Pray
3. Ghosttown
4. Unapologetic Bitch
5. Illuminati
6. Bitch I'm Madonna – Madonna, Nicki Minaj
7. Hold Tight
8. Joan Of Arc
9. Iconic – Madonna, Chance The Rapper, Mike Tyson
10. HeartBreakCity
11. Body Shop
12. Holy Water
13. Inside Out
14. Wash All Over Me
15. Best Night
16. Veni Vidi Vici – Madonna, Nas
17. S.E.X.
18. Messiah
19. Rebel Heart

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות