ריבילושן

Rebelution מקום ראשון בבילבורד

רגאיי

יולי 2016
4/5

Rebelution מסנטרה ברברה הם הרכב רגאיי אמריקני מצליח, שאלבום החמישי, Falling In Place, הגיע למקום הראשון בבילבורד ברשימת אלבומי הרגאיי הנמכרים ביותר. כל ארבעת חברי הלהקה הם בוגרי האוניברסיטה של סנטה ברברה. אריק רחמני (לימודי דת), ווסלי פינלי (אנתרופולגיה), מארלי ד. וויליאמס (קולנוע) רוי קארי (כלכלה).
Rebelution  הוציאו אלבום ראשון, Courage to Grow , ב-2007, שזכה לביקורות טובות. הסינגל "Safe and Sound" נוגן הרבה בתחנות הרדיו. האלבום נבחר לאלבום הרגאיי של 2007 ע"י עורך המוסיקה של iTunes. Count On me אלבומם החמישי היה אלבום הרגאיי הנמכר ביותר לשנת 2014. הלהקה הוציאה לו גרסה אקוסטית ב-2015.
ב – Falling In Place , אלבומם החמישי, מנסים "ריבילושן" להיות רוטס רגאיי שנות האלפיים. רגאיי יש להם, אבל זה אינו רוטס רגאיי על טהרתו. הוא מכיל השפעות שונות, וחסר את הדיאלקט השורשי.
“Know It All” הוא פתיח מצוין להמנון קיץ, העוסק בבעיות הקיום בעולם הזה, האלימות והשנאה. סיכוייהם לנצח קלושים, אומרים הריבילושן. הם מארחים את האמן הג'מייקני Protoje  בשיר “Inhale Exhale”, העוסק במתן היתר חוקי למריחואנה. השיר “Upper Hand” מצטיין בנגינת פרקשנס ובס. אחד הבולטים באלבום. מה שמעניק ל"ריבילושן" יתרון על פני להקות רגאיי אחרות בנות תקופתנו הוא הזמר אריק רחמני בעל נוכחות שהיא ערך מוסף של ממש להרכב, ועדיין האלבום הקליט והידידותי הזה אינו  פורץ דרך ברגאיי.

וידיאו:  Rebelution – Those Days

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות