שאנייה Still The One

Still The One – Live from Vegas

שאנייה טוויין

הליקון
4/5

המסקנה : לכו ישר ל – DVD.  שאנייה טוויין (50) היא מופע פופ-קאונטרי של נו-דאל-מומנט. לפי הקומוניקט, הגיעו לחגיגה רקדנים, סוסים מאולפים, אופנוע מעופף. אנחנו בוגאס, לא לשכוח, עיר ההימורים והשעשועים. 13 שנים שהיא לא הוציאה אלבום חדש. מה חדש? אין חדש. אבל הקיים עושה לה הופעה חבל"ז. האמריקנים מתים על קאנטרי שמח, ובמיוחד כשהוא מגיע מהמגרש של שאנייה, זמרת הקאנטרי המצליחה ביותר בכל הזמנים (מכרה 75 מיליוני תקליטים ברחבי העולם, יש לה 5 גראמי). גם אחרי טיילור סוויפט, היא עדיין הזמרת מס. 1 בז'אנר הקאונטרי.
האלבום הוא תיעוד של שנתיים הופעות ב – Colosseum at Caesars Palace בוגאס. ההופעות נחשבות לנס בדרכה אחרי שעברה גירושים מאוד חשופים לציבור מהמפיק מאט לאנג, ואיבדה את קולה כתוצאה מהטראומה והלחצים. I’m Gonna Getcha Good! בפתח האלבום מעיד על ה התאוששות.
שני האלבומים היותר נמכרים שלה The Woman in Me ו –  Come on Over מיוצגים באסופת השירים. הסטליסט משופע להיטים. האם שאנייה איבדה משהו מעוצמות קולה? חדי האוזן שמכירים אותה יגלו פחת מסוים פה ושם בעיקר בשירים הראשונים. בחלק האחרון של הדיסק היא חוזרת לקווי המתאר המוכרים שלה וקורעת את הקולוסאום בביצוע של Man! I Feel Like A Woman. גם באלבום הזה  היא מפגינה יכולתה לא להישאר במתחם של פולק וקאונטרי, לחצות לפופ ולבידור מתוך מודעות שרק ככה היא והשירים יחצו את מחסומי הזמן.

I’m Gonna Getcha Good!

You Win My Love

Don’t Be Stupid (You Know I Love You)

Up!

I Ain’t No Quitter

No One Needs To Know

Whose Bed Have Your Boots Been Under?

Any Man of Mine

That Don’t Impress Me Much

Honey, I’m Home

If You’re Not In It For Love I’m Outta Here

Come On Over  Acoustic

Love Gets Me Every Time  Acoustic

Rock This Country!  Acoustic

Today Is Your Day Acoustic

You’re Still The One

From This Moment On

Red Storm

Man! I Feel Like A Woman!

 

Shania Twain Still The One – Live from Vegas

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות