ה -DVD

האירוויזיון 2012 Eurovision Song Contest Baku

משולש דיסקים הליקון
3.5/5

רק עכשיו זה יוצא? אירוויזיון הוא בדרך כלל אירוע שמתאדה אחרי 24 שעות. מישהו זוכר את הזוכה בתחרות האירוויזיון שנערכה לפני למעלה מחודש בבאקו, אזרבייג'אן? קראו לה לורין. מוצא – שבדי. שם השיר שזכה ב-372 נקודות הוא Euphoria. נדמה לי שזוכרים יותר את הלהקה של הסבתות הרוסיות, למרות ההצגה של השבדים.
אם לא זכרתם – הנה תזכורת: DVD משולש מהתחרות המגיע אחרי האלבום הכפול (CD). כלומר: יש לכם 8 שעות פנויות ומנת פיצוחים תואמת? מי שהקליטו באיכויות HD יגידו – מי צריך? נכון, אלא שה – DVD מכיל תוספות – סרטונים מאחורי הקלעים של התחרות ( קבלת המשלחות, החזרות, רגעי הזכייה), מסיבת העיתונאים עם הזוכה שהתקיימה בתום הגמר.
אנחנו אגב, נזכור יותר את הכישלון של "איזבו" והשיר Time, אחד השירים הפחות צפויים והיותר מעניינים בתחרות הזו, הגם שלא עבר אפילו שלב ראשון, ולא זכה לכן בברכת ראש הממשלה. אחרי שצפיתי פעם שנייה ושלישית – מגיע לרן שם טוב וחבורתו יותר. אם אני שר התרבות, הייתי מרים טלפון. יוצגנו בכבוד, ואתם יודעים מה: סוף סוף התירוץ הפוליטי תופס, לידיעת שר התרבות וראש הממשלה: לא אוהבים אותנו, מה לעשות.
אירוויזיון הוא עדיין נושא חם. הייתי אומר אפילו – מתחמם משנה לשנה. יותר מדינות משתתפות, יותר שלבים לעבור, יותר עניין היוקרה והייצוג, יותר פוליטיקה בחילופי נקודות בין מדינות שכנות, יותר הטכנולוגיה שהמארחים משקיעים בתחרות. יותר מדברים עליו בכל סלון, ובשנים האחרונות באתרי המעריצים, בפייסבוק, בטוויטר.
מודה ומתוודה: לא אשב עוד 8 שעות לצפות בכל שלבי התחרות. תרשו לי לחוס על עצמי. אבל התעכבתי פה ושם, למשל –  על הביצוע של אנגלברט הומפרדינק, נציג בריטניה, שסיפק את הכישלון המפואר ביותר בתחרות. הוא אגב, לא היה במיטבו. וכמה סרקסטי: הוא שר: Love Will Set You Free, אצלו האהבה לא נתנה לו אלא קומץ נקודות, שמביישים את מעמדו כאחד מהזמרים הגדולים בפופ לדורותיו.
לשבדיה מגיע לזכות הפעם. הקייט בוש שלהם הביאה שיר מודרני. הצגה נפלאה למופע הקיטש בגדול. אין לי שום ספק שהשיר הזה ימשיך לחיות וגם ייכנס חזק לרחבות לפני שהוא יתחיל לשעמם.
ב – אזרבייג'אן לא מכבדים את זכויות האדם, אבל דבר אחד אי אפשר לקחת מהם – את הפקת האירוויזיון ה- 57. אני לא מדבר על מוסיקה דווקא (רמה גבוהה יחסית לאירוויזינים שאני זוכר) אלא על התמקצעות בכל התחומים שעושים אירוויזיון לאטרקטיבי. לשבדים יש משימה: להיות לא פחות טובים.

Disc 1: Semi-Final 1
Disc 2: Semi-Final 2
Disc 3: Final and extras including the winner's press conference

לורין – שבדיה – Euporia

Eurovision Song Contest Baku 2012 DVD

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות