ממכרת

אייל גולן דודו אהרון

מילים ולחן: דודו אהרון אייל גולן ויעקב למאי עיבוד והפקה מוזיקלית: יעקב למאי
4/5

יש לאייל גולן יועץ סתרים שיווקי, או שההברקה המסחרית הזו היא פרי מוחו של מי שמנסה להמציא את עצמו כל יום מחדש? מי שנכנס לאפליקציה של גולן הופתע לקבל את כל אלבומיו להאזנה בחינם. לא יודע אם יש בזה הימור, אבל הצעד לבטח מחושב היטב. אייל גולן עובד משרה נוספת בשיווק עצמו. מה הוא צריך את זה? הוא הרי הזמר מס. 1 בזמר המכונה "מזרחי" אן "ים תיכוני", אבל בהצלחה כמו בהצלחה – לא לעולם חוסן. אצלנו נולדים זמרים ים תיכוניים עשרה בשבוע. אייל גולן חדש אורב לאייל גולן ישן. חייבים לשמר את הפסגה, את העוצמה הכלכלית. חלק מהאסטרטגיה – אם אינך יכול לנצח אותם – הצטרף אליהם. אייל גולן מאמין כי דואט עם דודו אהרון הוא קלף חזק. השיר הזה הוא כנראה קלף חזק.
הרעיון הצחיקני: האוהבת הקטלנית היא שוברת לבבות סדרתית. לא לוקחת שבויים. הפעם השאירה בשדה הקטל של פלירטוטיה שני לבבות דקורים. יענו: שניים שמקוננים. שברון לב כפול. עצוב? שמחת שבורי לב כזו עוד לא נבראה בזמר הים תיכוני. שנאמין למלל של השיר? הצחקתי את עצמי פעם שניה. שנענטז אותו לשמחה הבאה – בטח, בטח. ילך טוב בכל אירוע מרחבות הכלולות ועד יציעי התיאטרון הרומאי. ממכרת שממכרת. תנו ליעקב למאי להתניע שיר במקצבים שגורן ברגוביץ' הסרבי היה מתנפל עליהם. זה ימכר את החוגגים. ים תיכון עממי פוגש בלקן ביט בוקס מודרני. לא יכול להיות שזה לא להיט.

איך נישבתי בקסם מילותייך/איך הדלקת לי אור בנשמה/ איך נפלתי עפר רק לרגלייך/ כמו נהר גועש צמא לאהבה
אל תגיד שלא אמרתי/ היא רק פגעה בי/ ולא עשתה לי טוב/ תזהר היא ממכרת/ ואז תופסת/ אתה בפנים עמוק
לא יודע איך נסחפת היא שברה ת'לב שלך/איך לא שמעתי לדבריך כמו עיור הלכתי רק איתה/ איך היא שיחקה בלב של שנינו/ עכשיו נותרנו עם הכאב/ בזמן הזה היא שוב צוחקת, ומסובבת מישהו אחר
בקסמיה גם אני נישבתי/איך נתתי לה את כל כולי / היא מלטפת אך בסוף עוקצת/ תזהר ממנה אח יקר שלי
מצטער שהתעלמתי כל כך רצית שיהיה לי טוב/ואיך חשבתי שרצית לשמור אותה אל ליבך קרוב

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות