האתר של גידי גוב

גידי גוב

2.5/5

כוכב נולד 10 קיים באתר של גידי גוב, אבל כדי לצאת ידי חובה: הוא מכיל קליפ של "עבר די זמן" גרסת הכיסוי לשירו של שלמה ארצי עם כוכבי התוכנית במלאת לה עשור (שאינו קשור לחלוטין לגוב) וכמה משפטים יבשושיים של גידי עצמו – "אני שמח מאוד להשתתף בעונה העשירית של כוכב נולד", וגם ברכות מטעם ההפקה. זהו. שום תיעוד של גידי מהארוע עצמו. תחושה של – חשוב להכניס – אז נכנס משהו. ואני אומר – ממש כלום.
אתר מוסיקה – חייב להיות דינאמי, מעורה, מתחדש. מקצועי. מכל הבחינות האלה – האתר של גידי גוב מדדה. הביוגרפיה הכרונולוגית היא, כצפוי של קוטנר, שבראשה תובנה בצורת סופרלטיב בומבסטי  ("גידי גוב הוא זמר גדול בכל תחום בו הוא בוחר לשיר"), הדיסקוגרפיה  בסדר, מלאה – מפטרלת בין דיסקים אישיים להרכבים וללהקות בהם השתתף, אך נעדרת תובנות  (גם ביקורות היו מתקבלות בשמחה), במקרים מסוימים מפנה לויקיפדיה. ובעיקר – אין אפשרות לרכוש את האלבומים. אין למי לפנות, אין למי להתלונן. מעניין אם גידי עונה לפונים בפייסבוק.

וידאו: "שלל שרב" הוסר "על ידי המשתמש בגין הפרת זכויות" (ליפול מצחוק) אחרים הם כל מיני ברירות מחדל מערוץ 2 (תוכנית עם יהודית רביץ ורמי קלינשטיין) הקלטות דואטים עם רונה קינן (איכות – גרועה), והקליפ היחיד שהלהיב למרות טיבו  – דואט של גידי עם עופרה חזה בביצוע "לא דיברנו עוד על אהבה" של מתי כספי. התמונה מטושטשת, אבל התיעוד – נדיר.  (וידאו למטה)
ארכיון תמונות: עוקב כרונולוגית אחרי התפתחות הקריירה של גוב, אבל גם כאן מורגשת איזושהי יציאת חובה – באיכות התמונות, בגלריה קמצנית, באגים,  וגם בעובדה שהיא (הגלריה) נעצרת בשנת 1998.
שירים: מילים בלבד. מה עם קצת מוסיקה. 30 שניות לפחות מכל שיר?  איזו אכזבה!
לוח הופעות: לא מעודכן.
בלוג, טור אישי – נאדה.
שורה תחתונה: להיכנס דחוף לשיפוצים, לנהל את האתר.

היכנסו לאתר
 של גידי גוב

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות