ההופעה

למפאו LMFAO

אולם נוקיה ת"א
2.5/5

הורים יקרים. חיכיתם לילדים שלכם אחרי המופע בנוקיה?. טוב שלא נכנסתם. הייתם רואים את Redfoo עושה חגיגה בתחתונים. אני לא אקרא לזה מופע סטריפטיז לילדים. אבל עובדה אחת אין להכחיש. נוקיה הייתה מלאה בילדים מוטרפים.
מיהו ה- Redfoo הזה מ- Lmfao שמצליח למלא את ההיכל ולהטריף קהל במופע דאנס צבעוני מטורלל, כמעט נטול ערכים מוסיקליים.סולד אאוט הקרקס הזה?! כלומר – כמעט סולד אאוט? שפשפתי עיניים.
איפה אנחנו? לפי דפי יחסי הציבור – אנחנו במסיבה של צמד האלקטרו היפ הופ האמריקני, הלא הן הראפרים והדי-ג'ייז Redfoo ו – Sky Blu, הבן והנכד של ברי גורדי, מייסד לייבל הסול Motown. אבל איפה Sky Blu? לא הגיע? חולה? הילדים שילמו מאות שקלים על כל כרטיס. מגיע להם הסבר. יש שמועה באוויר שהצמד פשוט כבר לא ביחד – לא אישית ולא מקצועית. שחררו עצמם זה מזה אחרי 6 שנים. האמת? לא שמו לב. גם ככה התקיימה מסיבת הרוק של החבורה עם ה – Party Rock Anthem, גם Sexy And I Know וSorry for Party Rocking – .
לפי כמות הרוכבים/ות זה על גבי זה – הם באו לחגיגה. יש רקדנים, יש המולה. בלונים, קונפטי, עשן. רקדנים ששופכים וודקה זה לגרונו של זה במשפך. סקס ואלכוהול. זה מה שמעניין את ה – Redfoo of Lmfao .  סקס, אלכוהול. פארטי.
תנו להם את הבום בום בום הזה, ותקבלו את מהות הפארטי שנצפתה ביוטיוב בכמות בלתי נתפסת של 473,360,600 ציפיות. נכון מאוד: את היכל נוקיה אוקטובר 2012 מילא דור היוטיוב. הוא נראה מה-זה דור שטוח, משעמם, ראש חלול. אני במקומו הייתי מבקש "את הכסף",  אבל אני כנראה באמת לא שייך לדור היוטיוב, למעשה לא בא לי על ה – Party Rock Anthem, ואני כנראה גם לא נמנה על הפארטי מן של רדפו.

Redfoo of Lmfao and the Party Rock Crew

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות